سر خط خبرها:

تیراندازی ماموران به سرنشینان پراید در دشتستان؛ مرگ راننده پراید و توضیح پلیس استان

فکرشهر: در پی اخبار منتشر شده در خصوص فوت راننده و جراحت سرنشین پراید در پی تیراندازی ماموران گشت پلیس، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان بوشهر بیان داشت: ساعت 2 بامداد روز 18 بهمن، ماموران انتظامی پاسگاه روستای نظرآقا از توابع شهرستان دشتستان حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودرو سواری پراید فاقد پلاک مظنون شدند که سرنشینان پراید به محض روئیت عوامل انتظامی اقدام به فرار کردند.

به گزارش فکرشهر از پلیس، سرهنگ جهانبخش طهماسبی با بیان اینکه ماموران پلیس بلافاصله به تعقیب این خودرو پرداختند، خاطرنشان کرد: سرنشینان خودرو پراید با بی اعتنائی به دستور ایست پلیس و به قصد فرار از دست ماموران به مسیر خود ادامه دادند.

وی با اشاره به اینکه ماموران پلیس با رعایت اصول تیراندازی ابتدا اقدام به تیراندازی هوایی کردند، گفت: راننده خودرو به دستور پلیس توجهی نکرد و به مسیر خود ادامه داد که در همین ارتباط ماموران با تیراندازی به سمت لاستیک خودرو قصد داشتند آن را متوقف کنند اما متاسفانه تیرها با برخورد به بدنه خودرو به راننده و سرنشین برخورد می کند.

این مقام انتظامی استان گفت: متاسفانه راننده خودرو بر اثر شدت جراحت در صحنه حادثه فوت می کند و سرنشین آن توسط عوامل امدادی سریعا جهت مداوا به یکی از مراکز درمانی منتقل شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ضمن تسلیت به خانواده فرد جان باخته در این حادثه تاکید کرد: این موضوع توسط پلیس در حال بررسی است.

دیدگاه خود را بنویسید