سر خط خبرها:

توزیع بنزین یورو ۴ شهرستان استان بوشهر

فکرشهر: مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی بوشهر گفت: توزیع بنزین یورو ۴ در شهرستان‌های عسلویه، کنگان، جم و بندر بوشهر آغاز شد.

به گزارش فکرشهر، مهرداد بیوکی روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: در زمان حاضر روزانه ۶۶۰ تا ۷۰۰ هزار لیتر بنزین یورو ۴ در این استان توزیع می‌شود که از این میزان ۲۶۰ هزار لیتر در شهرستان‌های کنگان، عسلویه و جم و ۴۰۰ هزار لیتر نیز در بوشهر توزیع می‌شود.

وی بیان کرد: در شهر بوشهر ۶ جایگاه توزیع سوخت وجود دارد که در همه این جایگاه‌ها بنزین یورو چهار دارند.

بیوکی اضافه کرد: تلاش می‌شود سهمیه بنزین یورو ۴ اختصاصی به استان بوشهر افزایش یابد تا به این وسیله امکان توزیع آن در همه شهرستان‌های استان فراهم شود.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه بنزین یورو ۴ آلودگی زیست محیطی کمتری دارد براساس برنامه‌ریزی انجام شده اولویت شرکت پخش فرآورده های نفتی در توزیع این نوع بنزین با شهرستان‌هایی است که آلودگی زیست محیطی بیشتری دارند.

بیوکی گفت: در زمان حاضر میزان مصرف بنزین در استان بوشهر یک میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر و نفت گاز نیز یک میلیون لیتر است که در سطح ۶۵ جایگاه در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

وی درباره کمبود گاز ال پی جی در استان بوشهر گفت: در زمان حاضر استان هیچ کمبودی در این بخش ندارد و تاکنون روزانه چهار هزار و ۶۱۰ تن سهمیه گاز ال پی جی معادل سهمیه قبل از لوله کشی گاز جذب و در استان توزیع می‌شود.

بیوکی یادآور شد: مهمترین مشکل در این بخش استفاده خودروها از سوخت ال پی جی است که منجر به کمبود شده‌است.

وی تاکید کرد: گاز ال پی جی تامین شده در استان به هیچ وجه مختص خودروها نیست و مربوط به مصرف خانگی است.

 مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی بوشهر گفت: بزودی جایگاه توزیع بنزین شهر جدید عالیشهر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

بیوکی اضافه کرد: شهر جدید عالیشهر با ۲۰ هزار نفر جمعیت جایگاه توزیع سوخت نداشت و حالا با سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی جایگاهی در زمینی به مساحت یکهزار و ۶۰۰ مترمربع احداث و بزودی مورد بهره‌برداری قرا رمی‌گیرد.

مدیر  روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی بوشهر گفت: این جایگاه مخازنی با ظرفیت ذخیره ۱۵۰ هزار لیتر بنزین دارد و با سه سکو و ۲۴ نازل به مردم خدمت رسانی خواهد کرد.

دیدگاه‌ها

ناشناس

واقعا برا دشتستان متاسفم ...

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید