سر خط خبرها:

برگزاری مسابقات رزمی قهرمانی کشور در بوشهر

فکرشهر: رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی با تاکید بر برپایی اردوی تیم‌های ملی ورزش‌های رزمی در بوشهر گفت: تلاش می‌شود مسابقات قهرمانی کشور در رشته‌های رزمی در بوشهر برگزار شود.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، یوسف بهتری در نشست با مسوولان استان بوشهر از توجه مسئولان به ورزش‌های رزمی قدردانی کرد و اظهار داشت: ورزش رزمی در استان بوشهر مورد استقبال ویژه ورزشکاران قرار دارد.

وی توسعه زیرساخت‌ها و ایجاد فضای ورزشی را یکی از زیرساخت‌های ایجاد ورزش‌های رزمی دانست و تاکید کرد: استان بوشهر از قابلیت بالایی در عرصه‌های آب و هوایی و زیرساختی برخوردار است که زمینه برپایی اردوهای تیم ملی در ورزش‌های رزمی را فراهم کرده است.

رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی با بیان اینکه زمینه برگزاری مسابقات قهرمان  کشوری در بوشهر فراهم می‌شود گفت: با توجه به ظرفیت بالای این استان تلاش می‌شود مسابقات قهرمانی کشور در رشته‌های رزمی در بوشهر برگزار شود.

بهتری، با بیان اینکه در ورزش‌های رزمی 200 سبک ورزشی وجود دارد افزود: باید بر اساس آمایش سرزمینی رشته‌هایی که مدال‌آور است و زمینه علاقمندی ورزشکاران بیشتر است روی آن رشته‌ها باید متمرکز شد.

وی، با اشاره به اینکه فدارسیون ورزش‌های رزمی به دنبال توسعه ورزش رزمی همگانی در کشور است بیان کرد: فدراسیون ورزش‌های رزمی تمام تلاش خود را برای پیشرفت هیئت‌های استانی انجام خواهد داد و همواره در کنار آنها خواهد بود.

دیدگاه خود را بنویسید