سر خط خبرها:
اختصاصی «فکرشهر»

اقدامات قابل تحسین پیشگیری از کرونا در روستای رودفاریاب + عکس

فکرشهر: در حالی که ویروس کرونا در کشور شیوع یافته و برخی بی تفاوت به این موضوع، به سفر رفته و برخی نیز این بیماری را جدی نمی گیرند، نشستی برای پیشگیری از بیماری کرونا در روستای رودفاریاب بخش ارم شهرستان دشتستان برگزار و ممنوعیت ها و محدودیت هایی در این باره اعمال شده است...

فکرشهر: در حالی که ویروس کرونا در کشور شیوع یافته و برخی بی تفاوت به این موضوع، به سفر رفته و برخی نیز این بیماری را جدی نمی گیرند، نشستی برای پیشگیری از بیماری کرونا در روستای رودفاریاب بخش ارم شهرستان دشتستان برگزار و ممنوعیت ها و محدودیت هایی در این باره اعمال شده است.

رییس شورای اسلامی این روستا در گفت و گو با «فکرشهر»، گفت: این نشست، با حضور بهورزان خانه بهداشت، مدیران مدارس و مهدهای روستا، خادمان مساجد، کارگران خدمات عمومی، دهیاری، متصدیان نانوایی ها و قصابی ها و آبدارخانه ها برگزار شده و نکات لازم در خصوص پیشگیری از ویروس کرونا و ضدعفونی اماکن عمومی مطرح شده است.

ناصر زارعی افزود: در این جلسه قرار شد دهیاری در اسرع وقت نسبت به خرید مواد ضدعفونی اقدام و اماکن مذکور را ضدعفونی نماید. همچنین برگزاری مراسم های فاتحه در مسجد لغو و قرار شده این مراسم ها در آرامگاه و فضای باز با وقت محدود برگزار شود.

وی اضافه کرد: همچتیت، مقرر شد کانال اطلاع رسانی در روستا تشکیل و خبرهای موثق از این طریق به اطلاع مردم رسانیده شود.

 

دیدگاه‌ها

سیدحمید رضا حسینی

ای کاش تارفع معضل  کرونا برگزاری هرگونه مراسم فاتحه درمساجد ممنوع می شدتصمیم گیری دهیاری رودفاریاب بسیارتامل برانگیزوقابل تحسین می باشد

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید