سر خط خبرها:

فرماندار دشتی: برخی مساجد این شهرستان بسته می شوند

فکرشهر: فرماندار دشتی استان بوشهرگفت: مساجد محلات آلوده دشتی به ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی نباید هیچ گونه فعالیتی داشته باشند و افراد که به این بیماری مبتلا هستند حتما در قرنطینه باشند.

به گزارش فکرشهر از ایرنا، عبدالله نادری در نشست ستاد مقابله و پیشگیری بیماری کرونا دشتی افزود:  در چند روز گذشته آمار بیماران کرونا در دشتی روند افزایشی داشته است در حالیکه تا دیروز تنها ۴ مورد مثبت در دشتی داشتیم در روز گذشته ۱۴ مورد مثبت جدید بیمار کرونا  شناسایی شد که نگران کننده است.

وی اضافه کرد: دید و بازدیدها و دورهمی های فامیلی و خانوادگی یکی از عوامل اصلی  به این بیماری در سطح شهرستان دشتی بوده است.

فرماندار دشتی گفت: مردم باید همچنان این بیماری را جدی بگیرند و فاصله گذاری اجتماعی را در انجام امور شخصی و کارهای روزمره رعایت کنند.

وی اظهارداشت: بازگشایی فضای کسب و کار و  رفع محدودیت‌های تردد و بازگشایی صنوف و مساجد به معنای عادی شدن شرایط و کاهش خطر ابتلا به کرونا نیست.

فرماندار دشتی افزود: دید و بازدیدها و دورهمی های فامیلی و خانوادگی عامل اصلی مبتلایان اخیر به این بیماری در سطح شهرستان است.

نادری بیان کرد: محلاتی که در سطح شهر آلوده هستند باید به طور مرتب ضد عفونی شوند.

وی گفت: علی رغم همه هشدارها ولی برخی از بانیان مساجد پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکردند.

نادری یادآورشد: ادارات، بانک‌ها و تاکسی‌های شهری مکلف هستند پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و در صورت عدم رعایت برخورد می‌شود.

وی اظهار کرد: اقلام ضروری مردم باید تامین شود ولی اگر مغازه داری پروتکل‌های بهداشتی رعایت نکرد پلمب شود.

نادری گفت: نماز عید فطر تنها در مساجد برگزار می‌شود.

دیدگاه خود را بنویسید