سر خط خبرها:
تایید خبر «فکرشهر»

فردا؛ تشییع پیکر پنج شهید ناوچه کنارک استان بوشهر + جزییات

همان طور که «فکرشهر» پیشتر گزارش داده بود و بر اساس اطلاع رسانی نروی دریایی ارتش، تشییع پنج شهید رمضان در استان بوشهر فردا پنج‌شنبه یک خرداد ساعت 9 صبح در میدان صبحگاه هوا دریای پایگاه دریایی ارتش با حضور مسوولان لشکری و کشوری آغاز می‌شود...

فکرشهر: مراسم تشییع پیکر مطهر پنج شهید بوشهری حادثه کنارک فردا پنج شنبه ـ اول خردادماه 1399 ـ در استان برگزاری می‌شود.

همان طور که «فکرشهر» پیشتر گزارش داده بود و بر اساس اطلاع رسانی نروی دریایی ارتش، تشییع پنج شهید رمضان در استان بوشهر فردا پنج‌شنبه یک خرداد ساعت 9 صبح در میدان صبحگاه هوا دریای پایگاه دریایی ارتش با حضور مسوولان لشکری و کشوری آغاز می‌شود.

از ساعت 10:30 دقیقه صبح تشییع خودرویی شهدای بوشهر از مسیر پایگاه دریایی، خیابان ساحلی، میدان ناجا، میدان شهید دلواری، میدان قدس، چهارراه کشتیرانی، بهشت صادق و تدفین برگزار خواهد شد.

عصر همان روز تشییع سه تن دیگر شهدا ساعت 15:30 از مسجدالنبی (ص) پایگاه دریایی در مراسمی از جوار شهید گمنام با تشریفات مجزا تا زادگاه‌هایشان در شهر اهرم و روستا‌های چاه تلخ و نظرآقا انجام می‌گیرد.

به گزارش «فکرشهر»، در سانحه ای که عصر روز یکشنبه ـ 23 اردیبهشت ماه ـ هنگام انجام تمرین دریایی از سوی تعدادی از شناور‌های نیروی دریایی ارتش در آب‌های جاسک و چابهار انجام شد، شناور پشتیبانی سبک کنارک دچار حادثه شد و 19 تن به شهادت رسیدند که در میان این شهیدان، ناوبان‌دوم مهدی رازی، ناوبان‌یکم مصطفی پویانفر،  ناو استواریکم‌ رضا دهقانی، ناواستوار یکم سیدمنصور موسوی‌نژاد و ناوبان‌سوم حسین سپهری اهرمی از استان بوشهر بودند.

بر اساس این گزارش پیکر دو شهید رازی و دهقانی در بوشهر، دو شهید سپهری اهرمی و پویانفر در تنگستان و پیکر شهید موسوی نژاد در دشتستان تشییع و خاکسپاری خواهد شد.

دیدگاه خود را بنویسید