سر خط خبرها:
رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری:

۸۰۰۰ ورزشکار سازمان یافته در رشته دوچرخه‌سواری داریم

فکرشهر: رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری گفت: هشت هزار ورزشکار سازمان یافته در رشته دوچرخه سواری داریم.

به گزارش فکرشهر از مهر، خسرو قمری ظهر دوشنبه در نشست مجمع انتخابات رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان بوشهر اظهار داشت: در راستای تقویت ورزش دوچرخه‌سواری در استان‌ها تلاش‌های گسترده‌ای صورت گرفته است.

وی شناسایی استعدادهای دوچرخه‌سواری در نقاط مختلف کشور را یک ضرورت دانست و ادامه داد: بیش از هشت هزار ورزشکار سازمان یافته در رشته دوچرخه سواری داریم که یک سوم مربوط به بانوان و مابقی در بخش آقایان است.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری ایران یکی از اولویت‌های مهم را برگزاری لیگ دوچرخه سواری عنوان کرد و افزود: تاکنون دو مرحله از لیگ در بخش آقایان و خانم‌ها در جاده و کوهستان برگزار شده است.

وی شناسایی استعدادها و دعوت افراد مستعد به تیم ملی را مهم دانست و اضافه کرد: دو سهمیه المپیک و پارالمپیک برای دوچرخه‌سواری ایران کسب شده است.

قمری بیان کرد: همه مسابقات آسیایی دوچرخه سواری به دلیل شرایط کرونایی لغو شده و مسابقات جهانی دوچرخه سواری هم به سبب این شرایط و عدم روادید به کشورهای آسیایی فقط برای تیم‌های اروپایی ویزا شرکت در مسابقات جهانی صادر می‌شود.

وی از برگزاری برنامه‌های آموزشی فدراسیون دوچرخه سواری به صورت حقیقی و مجازی خبر داد و خاطرنشان کرد: فضای مجازی برای بهره‌مندی عموم از این آموزش‌ها و کسب مهارت‌های علمی بوده و بخش مربی‌گری و داوری به‌صورت فیزیکی برگزار می‌شود.

در این آئین رسول زارعی رئیس پیشین این هیئت با ۸ رأی اعضای مجمع انتخابات رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان بوشهر به مدت ۴ سال دیگر در سمت خود ابقاء شد.

مهرناز اسکندری دیگر کاندیدای پست ریاست هیئت دوچرخه‌سواری استان بوشهر در این انتخابات ۶ رأی کسب کرد.

دیدگاه خود را بنویسید