سر خط خبرها:
نماینده دشتستان در مجلس خبر داد؛

طرح اقدام برای لغو تحریم‌ها امروز با حضور قالیباف بررسی می‌شود

فکرشهر: نماینده دشتستان و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به جزئیات طرح دو فوریتی اقدام کاربردی برای لغو تحریم ها گفت: عصر امروز این طرح با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس، بررسی می شود.

به گزارش فکرشهر، دکتر ابراهیم رضایی با اشاره به تصویب دو فوریت طرح «اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها»، اظهار داشت: قرار است ساعت ۱۴:۰۰ جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با حضور محمدباقر قالیباف جهت بررسی طرح دو فوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها برگزار شود.

 وی بیان کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به دنبال آن است که جزئیات این طرح را هرچه سریعتر مورد بررسی دقیق قرار دهد تا این طرح در اولین جلسه علنی مجلس در دستور کار قرار گیرد.

 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره جزئیات طرح دو فوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها، خاطرنشان کرد: شاخص ترین پیشنهاد نمایندگان آن است که اجرای پروتکل الحاقی لغو شود و با قطعیت این مورد قرار است در این طرح دو فوریتی قید شود.

 نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: گسترش فعالیت های هسته ای مانند فعال سازی ماشین های نسل IR۶ و هزار ماشین IR۲M از دیگر پیشنهادات نمایندگان است. یکی دیگر از پیشنهادات آنان این است که دسترسی های پروتکل الحاقی و فراتر از پروتکل الحاقی باید متوقف شود.

دیدگاه خود را بنویسید