سر خط خبرها:
مدیر آموزش وپرورش دیلم:

مدیر آموزش و پرورش دیلم: طرح دانش‌آموز تراز انقلاب اسلامی تحول‌زا است

فکرشهر: مدیر آموزش وپرورش دیلم گفت: طرح ابتکاری دانش‌آموز تراز انقلاب اسلامی توسط این اداره تدوین شده است، می‌تواند تحول شگرفی در آینده این منطقه‌ از جمله در حوزه نخبه‌پروری ایفا کند.

به گزارش فکرشهر از ایرنا، محمد مهدی محسنی روز چهارشنبه در نشست با اعضای ستاد شهرستانی طرح دانش آموز تراز انقلاب اسلامی افزود: اصل این طرح مبتنی بر ساختن دانش‌آموز تراز انقلاب اسلامی است و اگر درست  به مرحله اجرا دربیاوریم، در سال‌های آینده ثمرات و مزایای آن در شهرستان نمایان خواهد شد.

وی گفت: این طرح از کامل‌ترین طرح‌هایی است که تمام معیارهای یک دانش‌آموز نخبه در آن دیده شده و مورد حمایت قاطع  نماینده ولی فقیه در استان بوشهر است که  می‌تواند تحولی شگرف در جامعه  ایجاد کند.

رئیس ستاد طرح دانش آموز تراز انقلاب اسلامی دیلم اظهارکرد: تربیت و شناسایی دانش‌آموز مطالبه‌گر، دغدغه‌مند و فعال اجتماعی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری از اهداف عمده اجرای این طرح است.

وی افزود: این طرح به‌صورت آزمایشی در سال تحصیلی جاری در همه مدارس دوره متوسطه دوم و با همکاری تمام عوامل اجرایی، آموزشی و پرورش و مدارس به مرحله اجرا در خواهد آمد.

مدیر آموزش وپرورش دیلم بیان کرد: به منظور تحقق این طرح ابتکاری، از همه ظرفیت دستگاه‌ها و نهادهای شهرستان کمک خواهیم گرفت.

دیدگاه خود را بنویسید