سر خط خبرها:

رسالت

استاندار بوشهر به برترین های کنکور استان چه گفت؟

فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: جایگاه کنونی این استان درزمین آمار قبولی در کنکور سراسری دانشگاهها زیبنده این استان نیست وهمگان بویژه خانواده ها باید برای ارتقای این جایگاه و سطح آموزشی و علمی دانش آموزان تلاش کنند.\n\nبه گزارش فکرشهر، مصطفی سالاری روز یکشنبه در آیین تجلیل از رتبه های برتر کنکور سراسری استان بوشهر با عنوان جشن ستارگان افزود: سال گذشته اعتبارات ارزش افزوده و حق آلایندگی استان بوشهر دو هزار و 800 میلیارد ریال بود که برای سال جاری کف آن بر شش هزار میلیارد ریال گذاشته شده است.

ایجاد 380 شغل جدید برای مددجویان دشتستانی

فکرشهر: رئیس کمیته امداد امام خمینی دشتستان از ایجاد 380 شغل جدید برای مددجویان این شهرستان خبر داد.\n\nبه گزارش فکرشهر، رمضان غلامی اظهار داشت: ایجاد اشتغال پایدار و رفع مشکلات بیکاری مددجویان امری مهم و ارزشمند است که موجبات خودکفایی مددجویان نیز می‌شود.\n\nوی افزود: خودکفا کردن خانوارهای تحت پوشش از اساسی‌ترین اولویت‌های کمیته امداد کشور است و این مهم موجبات کاهش جمعیت تحت پوشش و نجات خانوارها می‌شود.

گفت‌وگو با «بانوی پولادین» ایران + تصاویر

فکرشهر: آمریکایی‌ها، مارگارت تاچر تنها نخست‌وزیر زن تاریخ بریتانیا را «بانوی آهنین» لقب دادند و برایش فیلم ساختند؛ فیلمی که چند جایزه معتبر جهانی را از آن خود کرد. احتمالاً روند زندگی این سیاستمدار انگلیسی به گونه‌ای بوده که نویسندگان فیلمنامه به این جمع‌بندی رسیده‌اند که خانم تاچر یک «بانوی آهنین» بوده است. شاید اعطای این لقب، نوعی نا‌ن‌قرض‌دادن سیاسی باشد یا بتوان آن را یک انتخاب خوب برای نام فیلمی درباره یک سیاستمدار زن ارزیابی کرد اما هر چه که هست، امروز مارگارت تاچر به عنوان «بانوی آهنین» انگلستان شناخته می‌شود.

مدیرکل بازرسی استان بوشهر مطرح کرد:

همراهی برخی کارمندان با سودجویان برای زمین خواری در استان

فکرشهر: وی اضافه کرد: تفاوت دیدگاه کارشناسی برخی از کارشناسان در قیمت گذاری در استان بوشهر مشکلاتی برای صدور رای در محاکم قضایی ایجاد کرده است.مدیرکل بازرسی استان بوشهر...

امیدواری معصومه ابتکار برای اجرای طرحی در بوشهر

فکرشهر: باید توجه داشته باشیم که طرح‌ها کتاب نیستند و باید عملیاتی شوند. البته گام‌های اولیه برای عملیاتی کردن این طرح‌ها برداشته شده و امیدواریم در یکی از استان‌ها احتمالا بوشهر طرح‌های جامع مناطق اجرا شود.

امام جمعه برازجان: مشکلات معیشتی دشتستانی ها برطرف شود

فکرشهر: امام جمعه برازجان گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی در دشتستان لازم است تدبیری اندیشیده شود تا مشکلات معیشتی مردم این شهرستان که با آن دست به گریبانند برطرف شود.به گزارش فکرشهر، حجت‌الاسلام حسن مصلح در خطبه‌های نماز جمعه برازجان با بیان اینکه شهرستان دشتستان از مناطق مهم و حساس استان بوشهر است به برخی از مشکلات این شهرستان پرداخت و با تاکید بر رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم اظهار کرد:  باید تدبیری اندیشیده شود تا مشکلات معیشتی مردم برطرف شود.

گفت و گوی اختصاصی فکرشهر با مهندس سهیل مهاجری برازجانی؛

بررسی رسالت، اهداف و عملکرد سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر + تصاویر

فکرشهر: چند روز دیگر، انتخابات شورای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر برگزار می شود تا اعضای این سازمان، شورای این سازمان را برای 4 سال آینده انتخاب کنند...

استاندار بوشهر در نشست با مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران:

فرمانداران دشتستان و گناوه از حقوق مردمشان دفاع کنند

به گزارش فکرشهر، دکتر مصطفی سالاری در نشست با مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران اظهار داشت: شرکت‌های نفتی باید رویکرد خود را در تعامل با استان بوشهر به عنوان میزبان این صنعت اصلاح کنند...

دفاع از حقوق مردم رسالت جدی شهرداران است

فکرشهر: معاون امور عمرانی استانداری بوشهر گفت: شهرداران با دستگاه های اجرایی باید تعامل داشته باشند و از هیچ شهرداری توقع نداریم که مشکلات بین بخشی ایجاد کند.به گزارش فکرشهر، شاهپور رستمی عصر یکشنبه در نشست مشترک شهرداران استان بوشهر افزود: هرچند دفاع از حقوق مردم رسالت جدی شهرداران است اما تحقق این مهم در بستر تعامل و همدلی بیشتر امکان پذیر است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - رسالت