سر خط خبرها:

شروع

امیدواری رییس بهداشت و درمان دشتستان برای مردم شهرستان

فکرشهر: وی اضافه کرد : ورود تجهیزات و حضور متخصصینی از جمله فوق تخصص گوارش وافزودن دستگاه تشخیصی اندوسکوپی و کلونوسکوپی وهمچنین استقرار دستگاه رادیولوژی در بیمارستان 17 شهریور و...

پایان مذاکرات وین؛ نگارش متن دوشنبه در نیویورک

فکرشهر: رییس تیم کارشناسی مذاکره کننده هسته ای ایران از پایان مذاکرات وین و ادامه نگارش متن توافق جامع روز دوشنبه در نیویورک خبر داد...

فرهنگ موسیقی محلی در حال فروپاشی است

فکرشهر: مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: فرهنگ موسیقی محلی در حال فروپاشی است و اگر شرایط به همین منوال باشد این نوع موسیقی ازبین خواهد رفت.\n\nبه گزارش فکرشهر، پیروز ارجمند در حاشیه نشست بررسی مسائل و مشکلات موسیقی در بوشهر در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه هر کس هنجارشکنی کند باید با او برخورد قانونی شود، گفت: با برگزاری کنسرت‌های موسیقی در ورزشگاه‌ها مخالفیم زیرا شرایط و امکانات لازم برای برگزاری کنسرت در این ورزشگاه‌ها فراهم نبود.

کتابی که خودبه‌خود منفجر می‌شود + عکس

فکرشهر: اخیراً کتابی منتشر شده است که یک ویژگی منحصربه‌فرد دارد؛ این کتاب خودبه‌خود منفجر می‌شود!به گزارش فکرشهر، باشگاه خبرنگاران نوشت: تا به حال کتابی را شروع کرده‌اید که نتوانید خواندن آن را رها کنید و به قدری جذاب باشد که خواندن آن ادامه‌دار باشد؟ جدیدترین کتابی که «جیمز پترسون» وارد بازار کرده دقیقاً همین کتاب است اما به نوعی شما را مجبور به خواندن می‌کند.

توصیه‌هایی برای ماه عسل

فکرشهر: ازدواج، هیجان، شادی و غم و ماجراهایی بسیار به همراه دارد. اما پیش از چشیدن طعم سختی های آن بهتر است که این زندگی، شروعی شیرین و خیالی داشته باشد.به گزارش فکرشهر از مجله اینترنتی برترین ها در گزارشی درباره آغاز زندگی زناشویی نوشته است:همه زوج ها باید طعم شیرین ازدواج را در ماه عسل خود بچشند. اگر برای خیال انگیز و رویایی کردن آن چیزی به ذهنتان نمی رسد، ایده هایی در اختیارتان می گذاریم تا بتوانید ماه عسلی بیاد ماندنی را تجربه کنید.1. با هم به تماشای طلوع بنشینید

هنرمندان با پول چه کسی به برزیل رفتند؟

فکرشهر: یکی از خبرسازترین اتفاقات جام جهانی برزیل ، سفر گروه هنرمندان برای تهیه مستندی از حاشیه های این مسافرت بود.به گزارش فکرشهر، خبرآنلاین در ادامه نوشت: با گذشت بیش از یک هفته از بازگشت کاروان اعزامی تیم ملی و همراهان به جام جهانی ، همچنان تب حاشیه های سفر هنرمندان به برزیل داغ است. اینکه این گروه نزدیک به 20 نفره چه دستاوردی برای سفر به برزیل داشته اند.

فرماندار بوشهر عامل مشکلات خارگ را اعلام کرد

فکرشهر: فرماندار بوشهر گفت: اگر بعد از انقلاب سالانه یک طرح خوب در خارگ اجرا می‌شد، الان ما مشکلی نداشتیم اما سرگردانی بین مجموعه نفت و استانداری در این سال‌ها، مشکلاتی را به وجود آورد.به گزارش فکرشهر، حسن ابراهیمی در جمع خبرنگاران در خارگ اظهار کرد: مصوباتی در سفرهای گذشته در خارگ صورت گرفته است و پروژه‌هایی هنوز به صورت نیمه تمام از سال‌های قبل باقی مانده است که سعی ما بر این است که ابتدا آن‌ها را به پایان برسانیم.

پرآور: ادغام سازمان ملی جوانان با وزارت ورزش اشتباه بود

فکرشهر: معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر گفت: ادغام سازمان ملی جوانان با وزارت ورزش کاری اشتباه و موجب غفلت از امور جوانان شد.به گزارش فکرشهر، محمد حسن پرآور در نشست کارگروه امور اجتماعی استان بوشهر و بررسی طرح اوقات فراغت افزود: از زمان ادغام این دو بخش مهم مساله اوقات فراغت جوانان نیز بلاتکلیف شده است.وی اظهار کرد: با توجه به اینکه امروز دولت نیز به اشکال ادغام سازمان ملی جوانان با وزارت ورزش پی برده و در صدد تفکیک این دو بخش است امسال نیز با وجود شروع فصل تابستان ولی هنوزبحث اوقات فراغت بلاتکلیف است.

بوی کود حیوانی، مشکل حل نشدنی مردم کاکی

فکرشهر: اگر در یک روز صبح  شرجی گذرتان به شهر کاکی افتاد وشیشه ماشینتان پائین بود، حتمأ مثل ما از این فاجعه می نالید.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - شروع