سر خط خبرها:

خبرهای تصویری

فکرشهر؛

رئیس شورای شهر خارگ: حرکت در برای حل مشکلات خارگ گامی مهم در جهت امید آفرینی است

 فکرشهر ـ مصطفی منفرد: لطف اله علی پور عنوان کرد: این بار مسئولان با همدلی، هم افزایی و همت جهادی در راه حل مشکلات خارگ گام های در خور توجهی برداشته تا صدای مردم جزیره و نمایندگان آنها را شنیده و تلاش نمایندگان آنان به ثمر برسد.

به گزارش «فکرشهر»، رئیس شورای شهر خارگ ضمن عنوان اینکه شورا در کنار مردم است، گفت: در چند روز اخیر جلسات متعددی با نماینده ولی فقیه در استان، آیت الله صفایی بوشهری و دکتر جمیری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی داشتیم که ایشان با جدیت تمام مسائل و مشکلات را رصد و پیگیری های لازم را مبذول داشتند. 

اختصاصی «فکرشهر»؛ نشست بزرگان خارگ با اعضای شورای شهر خارک

فکرشهر ـ مصطفی منفرد: به مناسبت روز شوراها ، جمعی از بزرگان شهر به همراه امام جمعه اهل سنت جزیره خارگ به دفتر شورای شهر رفتند تا با تکریم جایگاه شورای شهر، بار دیگر بر سنت شور و مشورت تاکید کنند. انجام این دست حرکت های ارزشمند، باعث می شود جوانان نیز از تکیه بر خرد جمعی غافل نشوند و گرامیداشت این سنن، به رشد و پویایی جامعه خواهد انجامید.
اختصاصی «فکرشهر»

احداث پمپ بنزین، تکمیل پروژه اسکله شناور حوضچه صیادی و افزایش زیرساخت ها ازجمله خواسته های قدیمی و مهم صاحبان قایق های صیادی جزیره خارگ است

فکرشهر ـ مصطفی منفرد: صید و صیادی یکی از مشاغل سخت و طاقت فرسا قلمداد می شود، صیادان جزیره خارگ در سال‌های اخیر با مشکلات متعددی روبرو بوده اند که اغلب این مشکلات به دلیل ضعف برخی از ادارات حوزه دریایی استان مدتهاست بر زمین مانده اند به همین دلیل، صیادان با وجود زحمات و سختی‌های بسیار زیادی که متحمل می‌شوند به دلیل نداشتن امکانات مطلوبی مثل عدم وجود پمپ بنزین بر روی اسکله، عدم تکمیل پروژه اسکله شناور حوضچه صیادی و همچنین عدم ساخت موج شکن اصلی ورودی حوضچه با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند

جلسه هم اندیشی اداره ورزش و جوانان خارگ با اداره آموزش و پرورش خارگ

فکرشهر: این جلسه روز گذشته در محل همایش اداره آموزش و پرورش خارگ و با حضور روسای دو اداره، مراد مرادی رئیس امور ورزش پایانه های نفتی خارگ، جمعی از ورزشکاران مدال آور خارگ (محمد طاها بحرینی، فهیم عربزاده، حمید علیپور)، مدیران مدارس و روسای انجمن های اولیاء و مربیان برگزار گردید.

وزارت صمت: نه با فروش اینترنتی لوازم خانگی قاچاق برخورد می کنیم، نه با فروش فیزیکی آن!

فکرشهر: اردیبهشت ۱۳۹۹ مجلس مقرر کرد، در صورتی که عرضه یا فروش کالای قاچاق از طریق فضای مجازی از قبیل شبکه اجتماعی، تارنما صورت پذیرد، علاوه بر ضبط کالا، شخص متخلف به دو برابر ارزش کالای قاچاق محکوم می‌شود.
به گزارش فکرشهر از جوان، با وجود تصویب این قانون، در حال حاضر محصولاتی که واردات آن‌ها ممنوع شده، به راحتی در فضای مجازی و سایت‌های اینترنتی به فروش می‌رسند و دستگاه‌های مسئول نسبت به این موضوع بی‌توجه هستند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - خبرهای تصویری