سر خط خبرها:

قدوسی

شهردار برازجان خبر داد:

جانمایی مکان جمعه بازار و محل استقرار دستفروشان+ تصاویر

فکرشهر: شهردار برازجان از جانمایی جمعه بازار خبر داد و گفت: دستفروشان و بساط گستران به بازارچه هفتگی واقع در مکان جدید مراجعه کنند.

به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عموی شهرداری برازجان، مرتضی قدوسی در این خصوص اظهار کرد: با توجه به تبصره ۱ بند ۲ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها مبنی بر اینکه حضور دستفروشان در معابر عمومی ممنوع است و شهرداری موظف است بر اساس تکلیف و جلوگیری از سد معبر و کاهش ترافیک که مطالبه شهروندان نیز است جهت رفع انسداد معابر اقدام کند، اکنون طبق بررسی ها و جانمایی انجام شده، مکان جدیدی برای این دستفروشان در نظر گرفته شده است.

قدوسی خبر داد؛

ساخت کارخانه قیر برازجان توسط شهرداری در آینده

فکرشهر: به همت شهرداری برازجان تحقیقات، بررسی و مشاوره جهت ساخت کارخانه قیر برازجان آغاز شد.

به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان، شهردار برازجان در  جهت کسب درآمد پایدار، تسریع در پروژه های عمرانی و افزایش توان مالی خود در حال مراحل مشاوره، کارشناسی و بررسی مراحل لازم جهت استارت کارخانه قیر شهرداری در آینده است.

شروع عملیات اجرایی پیاده روسازی بلوار جمهوری اسلامی در برازجان+ عکس

فکرشهر: عملیات اجرایی پیاده روسازی بلوار جمهوری اسلامی شهر برازجان آغاز شد.

به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان، شهردار برازجان با اعلام این خبر افزود: با توجه به تردد روزانه شهروندان و لزوم فراهم کردن بستر مناسب در راستای توجه به بحث عبور و مرور عابرین پیاده و عدالت محوری محلات کم برخوردار، عملیات اجرایی پیاده روسازی بلوار جمهوری اسلامی در مساحتی بالغ بر ۱۵۰۰۰ هزار متر مربع آغاز شد.

در خطبه های نماز جمعه صورت گرفت؛

تقدیر امام جمعه برازجان از عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر+ تصاویر

کل دریافتی اعتبار ارزش افزوده در سال ۱۴۰۱ را ۲۰۷ میلیارد تومان اعلام کرد/ تخصیص اعتبار به شهرداری در سال گذشته، در مقایسه با سال قبل از ان (۱۴۰۰) باتوجه به تورم بی سابقه ای که وجود داشت به لحاظ ارزش ریالی کمتر هم بوده است

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - قدوسی