سر خط خبرها:

شهرداری

قدوسی خبر داد؛

ساخت کارخانه قیر برازجان توسط شهرداری در آینده

فکرشهر: به همت شهرداری برازجان تحقیقات، بررسی و مشاوره جهت ساخت کارخانه قیر برازجان آغاز شد.

به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان، شهردار برازجان در  جهت کسب درآمد پایدار، تسریع در پروژه های عمرانی و افزایش توان مالی خود در حال مراحل مشاوره، کارشناسی و بررسی مراحل لازم جهت استارت کارخانه قیر شهرداری در آینده است.

اجرای طرح امنیت محله محور و ساماندهی بازار روز در برازجان+ تصاویر

فکرشهر: نشست مشترک فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان و شهردار برازجان در خصوص اجرای طرح امنیت محله محور و تنظیم بازار روز برگزار شد.

به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان، طرح امنیت محله محور در خصوص پاکسازی مناطق جرم خیز در سطح شهر برگزار شده و چگونگی تعامل این دو نهاد نیز مورد بررسی قرار گرفته است.

شهرداری برازجان برای اولین بار مجهز به جرثقیل ۱۰ تن شد+عکس

فکرشهر: با تدبیر شهردار برازجان و با هدف جلوگیری از هدر رفتن بیت المال، شهرداری برازجان برای اولین بار مجهز به جرثقیل ۱۰ تن شد.

به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان، شهرداری ها بواسطه اقدامات عمرانی، زیباسازی و همچنین جابجایی مصالح و سازه های بزرگ مناسبتی، ماهانه میلیون ها تومان از بودجه و اعتبارات شهرداری را صرف هزینه و اجاره جرثقیل می کنند.

اختصاصی «فکرشهر»

ادامه زمین خواری ها در دشتستان، گلایه اهالی و توضیحات فرماندار شهرستان

فکرشهر ـ محمد محمدزاده فرد: سال هاست که زمین خواری در شهرستان دشتستان، حرف اول را در کل استان بوشهر می زند و هر روز در هر نفطه ای از شهرستان و حتی نفاط شهری، شاهد آن هستیم که همین موضوع شکایت اهالی را نیز در پی داشته است...

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - شهرداری