سر خط خبرها:

شهرستان دشتستان

ارسالی مخاطبین «فکرشهر»/ انتقاد شدید از محل جمعه بازار برازجان

جایی را انتخاب کرده اند که«بُز»هم آنجا نمی رود/مسوولین حاضرند خواهر یا مادرشان نه به عنوان فروشنده،بلکه برای یک خرید کوچک آنجا بروند؟/بازدید ازاین جمعه بازار خبررسانی درتوییتردارد؟/ازهمه بدتر اینکه محل جمعه بازار،دقیقازیر دکل های برق فشارقوی است که...+عکس

فکرشهر: در حالی که در چند روز گذشته به نقل از فرماندار دشتستان و البته شهردار و شهرداری برازجان اخبار زیادی درباره جانمایی و جابجایی جمعه بازار برازجان که سال ها مورد بحث بود، منتشر شده است، انتقادات زیادی به این جانمایی و مکان جدید نیز مطرح شده است.

پیام های انتقادی شدید و بسیاری در این باره به «فکرشهر» منقل شده است و یکی از مخاطبین نیز در متنی که برای این پایگاه خبری ارسال کرده، مفصل تر به موضوع پرداخته و برخی مشکلات حاد موجود در این مکان، به ویژه دکل های برق فشار قوی را مورد انتقاد قرار داده است.

در جمع خبرنگاران؛

فرماندار دشتستان یک سال پس از حضورش در شهرستان، چه گفت؟/ گزارش «فکرشهر» را بخوانید

فکرشهر: فرماندار دشتستان گفت: سال گذشته فضای شهرستان درهمریختگی و آشفتگی داشت و زمانی که فرمانداری را تحویل گرفتم، شرایط خوبی وجود نداشت و عقب ماندگی هایی در چند سال گذشته رخ داده بود و توقعات زیادی در نیروهای انقلاب ایجاد شده بود...

فکرشهر/ در نشست این هفته انجمن شعر و ادب دشتستان انجام شد

گرامی داشت همزمان دو شاعر بزرگ ایران و دشتستان + تصاویر

اختصاصی «فکرشهر»/ به مناسبت 12 اردیبهشت ماه، روز معلم

نزدیک به نیم قرن تدریس به کلاس اولی ها/ «سید ابراهیم امیری»: زمانی که یک معلم احساس کند یک بچه از او می ترسد، او معلم نیست

فکرشهر ـ نرگس محمدزاده فرد: با مردی به گفت و گو نشستیم که نزدیک به نیم قرن، تنها در کلاس اول تدریس کرده و معلم کلاس اولی ها بوده، بدون این که بخواهد برای تغییر پایه تدریس خود، اقدامی کند یا اصلا به این مساله علاقه داشته باشد. مردی که می گوید در اولین حضورش سر کلاس به عنوان معلم، عاشق کلاس اولی ها شده است. مردی که معتقد است ایمان به کار، انسانیت، راستی، درستی، صداقت و دوستی با دانش آموزان، راه اصلی معلمان باید باشد. «سید ابراهیم امیری»، نامی آشنا برای بسیاری از دانش آموزان 45 سال اخیر شهرستان دشتستان است. 

فرماندار در گفت و گوی اختصاصی با «فکرشهر» مطرح کرد:

در ایام تعطیلات نوروز، دشتستان تنها محور عبوری بوده/ تکذیب خبرهای مطرح شده درباره بخشدار بوشکان

فکرشهر ـ محمد محمدزاده فرد: فرماندار شهرستان دشتستان می گوید در ایام تعطیلات نوروز، می توان گفت این شهرستان، محور عبوری بوده و بیشتر مسافرینی که به استان بوشهر آمده اند، تنها از دشتستان عبور کرده و به مقاصد دیگر رفته اند.

«احمد بنافی» در گفت و گوی اختصاصی با «فکرشهر» درباره تعداد مسافران نوروزی و گردشگران در ایام نوروز در شهرستان دشتستان، اظهارداشت: از سه محور ماشین وارد شهرستان شده و ورودی هر محور تقریبا ۳۵۰ تا ۳۶۰ هزار خودرو بوده که مجموعا می توان گفت بیش از یک میلیون خودرو وارد شهرستان دشتستان شده است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - شهرستان دشتستان