سر خط خبرها:

نشست خبری

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر در نشست خبری:

در حال حاضر ۱۵۵ خانه هلال داریم/ اضافه شدن خودرو به ناوگان/ تهران بعد از ۱۲ سال هنوز مجوز داروخانه هلال احمر را نداده/ ساخت پایگاه تماما خیرساز امداد جاده ای در خلیفه ای دشتستان/ انبارهای استان تجهیز شده اما کمتر از استاندارد است

فکرشهر- محمد محمدزاده فرد: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر اظهار داشت: از آنجا که خدمات ما بیشتر به افراد بی بضاعت است تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بتوانیم بهترین خدمت رسانی را به مردم انجام دهیم.

به گزارش فکرشهر، احسان ایزدپناه در نشست خبری با اصحاب رسانه افزود: در سال جاری یکی از پایگاه های هلال احمرکه به صورت کانکسی بود را تبدیل به ساختمان کرده و ۳۰ دوره تخصصی امداد نجات برگزارکردیم.

فکرشهر/ شهردار وحدتیه در نشست خبری در پاسخ به «فکرشهر»:

بین شورا و شهرداری، قانون حرف اول را می زند/ وحدتیه از نظر توسعه ای یک روستای توسعه یافته است/ تمامی معوقات شهرداری پرداخت شده است

فکرشهر- محمد محمدزاده فرد: شهردار وحدتیه در پاسخ به سوال خبرنگار «فکرشهر» مبنی بر شنیده هایی که حاکی از اختلاف بین شورا و شهرداری دارد گفت: ما هیچ اختلافی نداریم و همه اینها شایعه است چون من خود را شورایی میدانم. نمی شود گفت که همه ی سلیقه ها یکی است. اما از نظر قانونی، مدیریتی و اداری  مشکلی بین ما نیست و وقتی پای قانون به وسط می آید قانون حرف اول را می زند...

فکرشهر/ در نشست خبری مدیرکل منابع طبیعی استان بوشهر مطرح شد:

آغاز طرح کاشت یک میلیارد درخت/ مردم تخلفات را به شماره 1504 اطلاع دهند/ کاشت درخت های بومی منطقه در سراسر استان

فکرشهر- محمد محمدزاده فرد: مدیرکل منابع طبیعی استان بوشهر گفت: 7.8 دهم درصداز مساحت کشور ما جنگل است در کل دو میلیون هکتار جنگل هیرکانی داریم و بقیه در مناطق گرم و خشک وجود دارند.

به گزارش فکرشهر، عبدالحسین گرشاسبی در نشست با اهالی رسانه به مناسبت هفته منابع طبیعی اظهار داشت: نیاز بسیار زیاد ما به چوب و استفاده و کاربردچوب در صنایع چوب و کاغذ باعث می شود دست اندازی و قطع و قمع درختان ما را آزار بدهد و نیروها و امکانات مان نیز برای مبارزه با آن ها محدود است.

بخشدار مرکزی دشتستان در پاسخ به سوالات «فکرشهر»:

وضعیت اینترنت چاه خانی خوب است/ دهیارها ساخت خانه باغ های غیرمجاز را اعلام کنند/ درخواست رسمی اضافه کردن زمین در گزبلند نداشته ایم/ پیگیری قطعی تلفن همراه و ثابت در روستای خوش مکان/ بخشداری به موارد مالی کلان دهیاری ها نظارت خواهد کرد

فکرشهر- محمد محمدزاده فرد: نشست خبری بخشدار مرکزی شهرستان دشتستان یکشنبه ۷ اسفندماه ۱۴۰۱ در محل بخشداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش فکرشهر، بخشدار مرکزی دشتستان در پاسخ به سوال خبرنگار «فکرشهر» مبنی بر وضعیت بسیار بد اینترنت روستای چاه خانی که در ایام کرونا باعث ترک تحصیل تعدادی از دانش اموزان نیز شده بود گفت: اینترنت روستای چاه خانی را از ابتدای ورود پیگیری کردم که وضع بسیار بدی داشت و پس از پیگیری های لازم دهیاری اعلام کرد که وضعیت مناسب و خوب شده است.

رئیس دانشگاه آزاد واحد دشتستان در پاسخ به «فکرشهر» مطرح کرد:

اگر دولت بدهی های ما را بدهد ما مشکلی نداریم، می توانیم به راحتی حقوق اساتید و کارکنان را بدهیم/ هر کسی که نظام مقدس جمهوری اسلامی را قبول داشته باشد و تخصص داشته باشد بر روی چشم ما جا دارد/ بیشترین رشد دانشجو با ۱۲۵ درصد در استان + تصاویر

فکرشهر محمد محمدزاده فرد: رئیس دانشگاه آزاد واحد دشتستان می گوید «ما هیچ مشکلی با استادی نداریم و گفتیم هر کسی که نظام مقدس جمهوری اسلامی را قبول داشته باشد و تخصص داشته باشد بر روی چشم ما جا دارد و ما باید ازش استفاده کنیم و اگر استفاده نکنیم مشکل از خودمان است».

«فکرشهر»/ مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر:

بیمه های همگانی را در دستور کار داریم که شامل زنان خانه دار و دانشجویان می‌شود/ آخرین خبر از احداث درمانگاه تامین اجتماعی شبانکاره

فکرشهر- محمد محمدزاده فرد: مدیرکل تامین اجتماعی بوشهر گفت: تعداد بیمه شده های تامین اجتماعی استان ۳۴۶ هزار نفر است که با خانواده بیش از ۹۰۰ هزار نفر از جمعیت استان را شامل می‌شود.

به گزارش «فکرشهر»، عباس دیری در نشست خبری با اهالی رسانه به مناسبت هفته تامین اجتماعی اظهار داشت: تعداد ۱۷۰۰ نفر ماهانه حقوق بیکاری دریافت می‌کنند که نسبت به سال گذشته که ۲۰۰۰ نفر بود کاهش پیدا کرده که نشان از اشتغال بیشتر افراد است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - نشست خبری