سر خط خبرها:

نماز جمعه تهران

صدیقی، امام جمعه موقت تهران:

پهپادهای ما مورد اقبال روس ها قرار گرفته است

فکرشهر: خطیب نماز جمعه تهران، گفت: خدا مردم ساکت را با ظالم جهنمی یک جا می‌سوزاند و امر به معروف و نهی از منکر یکی جریان‌های حیاتی زندگی است...

صدیقی:

حذف ارز ترجیحی امتحانی الهی برای مردم و مسئولین است / نمایندگان رهنمودهای رهبری را جدی بگیرند

فکرشهر: امام جمعه موقت تهران تاکید کرد: در مساله اقتصاد اگر مردم ولایت پذیری و همراهی با دولت را داشته باشند به پیروزی دست پیدا می‌کنند.

احمد خاتمی: قطعا سپاه باید از لیست تحریم ها خارج شود / مسئولان تدبیر مؤثرتری برای درد جانکاه گرانی پیدا کنند

فکرشهر: احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه سپاه افتخارات فراوانی دارد و ملت ما قدردان این فرزندان ایثارگر هستند،‌گفت: این افتخار سپاه است که بگوید ما موشک باران کردیم و اگر پا را فراتر بگذارید تل آویو و حیفا با خاک یکی می‌شود. وی افزود: قطعا سپاه باید از لیست تحریم ها خارج شود و اگر کسی همنوا با اسرائیل و آمریکا بگوید نباید سپاه از لیست تحریم‌ها خارج شود، این آزادی بیان نیست بلکه مخالف منافع ملی است و مسئولین باید با این اراجیف برخورد کنند.

ابوترابی‌فرد، امام جمعه موقت تهران:

امروز متاسفانه هویت فرهنگی، سیاسی و اقتصادی ایران به صادرات خام نفت و گاز گره خورده است/ اگر نگاه اقتصادی مدیران متحول نشود، اقتصاد دانش بنیان محقق نخواهد شد

فکرشهر: خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به شعار سال ، تولید، دانش بنیان، و اشتغال آفرین گفت: مدیران کشورند که نظام اقتصادی کشور را هدایت می‌کنند. اگر نگاهشان متحول نشود، اقتصاد ایران دانش بنیان نمی‌شود.

ابوترابی‌فرد، امام جمعه تهران: امروز برای مردم مظلوم اوکراین رنجوریم؛ هر تجاوزی را محکوم می‌کنیم

فکرشهر: خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه امروز هم برای مردم مظلوم اوکراین متأسف و رنجوریم. تاکید کرد ما هرگز از جنگ و تهاجم استقبال نمی‌کنیم.

سید احمد خاتمی: طرح صیانت نه به بار است نه به دار/چرا می گویند خیانت و خباثت است؟

فکرشهر: امام جمعه موقت تهران گفت: طرح صیانت نه به بار است نه به دار. پس چرا با عصبانیت صحبت می‌کنند و عده‌ای می گویند خیانت و خباثت است؟

امام جمعه موقت تهران: دولت در عرصه اقتصادی و معیشت کارهای خوبی انجام داده / دشمن به توافق بیش از ما نیاز دارد

فکرشهر: محمد جواد علی اکبری در خطبه‌های نماز جمعه امروز تهران گفت: در عرصه اقتصادی و معیشت به حمد الله طراحی‌های خوبی در دولت و مجلس انقلابی در حال انجام است و کار‌های خوبی هم انجام شده است، اما نیازمند یک برنامه هدفمند با تحرک انقلابی هستیم. ساختار بودجه در رابطه با فضای کسب و کار، کنترل تورم، اصلاح نظام بانکی و مسکن کار دقیق و جدی لازم دارد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - نماز جمعه تهران