سر خط خبرها:

فرمانداری دشتستان

در جلسه شورای روابط عمومی های استان در برازجان مطرح شد؛

ارزیابی روابط عمومی ها به طور ویژه از سال آینده/ اینروزها تحت جنگ رسانه ای هستیم/ هدف ما ایجاد امید در دل مردم است/ افزایش سه برابری بودجه شهرداری ها/ ارتقاء رتبه روابط عمومی فرمانداری دشتستان به رده دوم

فکرشهر- محمد محمدزاده فرد: فرماندار دشتستان اظهار داشت: روابط عمومی ها بسیار مهم هستند و سابقه ارتباطات مردمی به قدمت بشر باز می‌گردد و همین ارتباطات رسانه بوده و تنها ظاهر آن تغییر پیداکرده است.

به گزارش فکرشهر، احمد بنافی بیان داشت: جایگاه روابط عمومی ها در دستگاه های اجرایی راهبردی است و باید کارها را به اشکال مختلف به افکار عمومی منتقل کنند و باید توجه داشت که روابط عمومی برای مدیر نیست و برای مدیریت است و این کار این روزها یک حرفه است و باید آن را مورد بهره برداری درست قرار داد.

طرح های عمرانی عشایری دشتستان بررسی شد+ مصوبات جلسه

فکرشهر: جلسه بررسی طرح های عمرانی عشایری شهرستان به ریاست فرماندار دشتستان با حضور مدیران کل بنیادمسکن و امورعشایر استان بوشهر برگزار شد.

 به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری دشتستان، مصوبات جلسه به شرح زیر است:

- تکمیل پل انتهای جاده سلامت با تخصیص اعتبار لازم

- تکمیل پروژه آسفالت روستای رونی بطول ۶ کیلومتر 

- واگذاری فرایند اجرای پروژه های عمرانی عشایر سال ۱۴۰۱ به اداره امور عشایر استان

آنچه در شورای تامین مسکن شهرستان دشتستان مطرح شد+ مصوبات

فکرشهر: جلسه شورای تامین مسکن دشتستان با حضور دکتر رضایی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، دکتر بنافی فرماندار دشتستان، حیدری دادستان شهرستان، مهندس دستغیبی مدیرکل راه و شهرسازی همراه با معاونین مدیرکل، مهندس بی باک سرپرست معاونت عمرانی فرمانداری، مهندس هوایی راه و شهرسازی دشتستان، معلم اداره تعاون کار و امور اجتماعی، مدیران ادارات آب و فاضلاب، برق، گاز و نمایندگان تعاونی ها (پرگان، جوانان، فرهنگیان، ایثارگران و...) در خصوص بررسی مسائل و مشکلات پروژه ها برگزار شد.

فکرشهر/ سرپرست فرمانداری دشتستان:

کاروان خدمت در مناطق کم برخوردار شهرستان تشکیل می شود/ ما نیز از نبود امکانات در بخش بهداشت و درمان گلایه داریم/ پیگیری به مشکلات را تا رسیدن به سرانجام ادامه می دهیم

فکرشهر- محمد محمدزاده فرد: سرپرست فرمانداری دشتستان اظهار داشت: با توجه به بازدیدهایی که از مناطق کم برخوردار شهرستان داشتم، مناطقی را دیدم که طی سالیان گذشته کمتر به آنها رسیدگی شده است و امکانات کافی ندارند بنابراین تصمیم گرفتیم که کاروان خدمت را در این مناطق اجرا کنیم.

صادق بوستانی افزود: کار کاروان خدمت این است که دستگاه های اجرایی شهرستان در بازه زمانی مشخصی در محل حاضر شده و مشکلات را بررسی و اقدامات لازم را انجام می‌دهند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - فرمانداری دشتستان