سر خط خبرها:

کرشهر

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای بوشهر:

۶۴ سامانه ثبت تخلف و ۱۹ دوربین نظارت در استان بوشهر فعال است

پایان دوران مخلوق ارزی احمدی‌نژاد

فکرشهر: ارز مبادله‌ای در حال پیوستن به تاریخ است. این ارز که مخلوق دولت احمدی‌نژاد بود، حالا به دست دولت روحانی در حال پیوستن به تاریخ است.\n\nبه گزارش فکرشهر، روزنامه شرق در ادامه نوشت: در دولت دوم محمود احمدی‌نژاد دستاورد ارز تک‌نرخی به باد داده شد و شکاف میان نرخ ارز دولتی و آزاد به‌شدت زیاد شد. در آن هنگام ارز دولتی به قوت خود باقی ماند با این تفاوت که ارز در بازار آزاد هر روز به بالا می‌جهید. در نهایت ارز میانی توسط دولت احمدی‌نژاد ایجاد شد که نام مبادله‌ای به خود گرفت.

عکس / کاترین اشتون در 26 سالگی

به گزارش فکرشهر، خبرآنلاین ضمن انتشار این عکس نوشت: "کاترین مارگارت اشتون"، متولد 20 مارس 1956 مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و مذاکره کننده ارشد در مذاکرات هسته‌ای با ایران است.

این بانوی ایرانی که در فرانسه به «الهه تجارت» شهره است، کیست؟ +عکس

فکرشهر: او علاوه بر چهره ی متفاوتش، ازچنان قدرتی در تحلیل‌های اقتصادی برخورداراست که اکثر کارفرمایان بزرگ، اطلاعات و نظرات او را با ورق زر می خرند و نظرگاه‌های او به دقت می‌شنوند. شاه پری زنگنه از دوران کودکی میان میلان و تهران در سفربوده و زندگی شاه پریان را داشته است. در یکی از سواحل پر جلال و جبروت اسپانیا با عدنان خاشوقی میلیاردرعربستان سعودی آشنا شد که این آشنائی یک سال بعد به ازدواج کشید و مراسم ازدواج در شهرمکه برگزار شد.

اشتراک در RSS - کرشهر