يکشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۱۳۲۳۳۰
دوشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۴:۵۲

فکرشهر: معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اجرای پروژه‌های حوزه سلامت استان بوشهر سرعت می‌گیرد.

به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، حیدر عزیز نژاد صبح دوشنبه در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی در حال ساخت و آماده افتتاح شهرستان‌های بوشهر، دشتستان، گناوه و دیلم اظهار داشت: پروژه بهداشتی و درمانی در کمترین زمان ممکن اجرایی شود تا با بهره‌برداری هرچه سریع‌تر شاهد خدمت‌رسانی مطلوب به ساکنین این حوزه‌ها باشیم.

وی ضمن تأکید بر انجام به هنگام پروژه‌های عمرانی تأکید کرد: در معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تمامی پروژه با دقت نظر پیش می‌روند و انتظار می‌رود با افتتاح خانه‌های بهداشت قابل‌افتتاح تا دهه مبارکه فجر شاهد رشد و توسعه زیرساخت‌های شبکه‌های بهداشتی و درمانی سراسر استان باشیم.

طی این بازدید نیازهای پیمانکاران پروژه‌های عمرانی به‌ویژه تلاش در جهت تأمین و تخصیص به‌موقع اعتبارات موردنیاز بررسی شد و نیز در جهت پیگیری تأمین منابع انسانی و تجهیزات مراکز در حال تکمیل برنامه‌ریزی لازم به عمل آمد.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با هیئت همراه از پروژه‌های عمرانی در حال ساخت و آماده افتتاح حوزه سلامت شهرستان‌های بوشهر، دشتستان، گناوه و دیلم بازدید کردند.

عزیز نژاد و هیئت همراه در طی این ارزیابی میدانی از خانه‌های بهداشت میاندشت، محمد جمالی، عطیبه و پایگاه سلامت سربست و پروژه‌های عمرانی طرح توسعه بیمارستان بقیه‌الله الاعظم (عج) شهر دیلم و بیمارستان محلی شهر جدید عالی شهر بازدید کردند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر