پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار سیاست
مطالب بیشتر
فکرشهر: معصومه ابتکار، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان محیط زیست در صفحه اینستاگرام خود متنی را در حمایت از اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور منتشر کرده است. بهانه این حمایت هم شکایت محمود احمدی‌نژاد از معاون اول حسن روحانی است.\n\nبه گزارش فکرشهر و به نقل از خبرآنلاین، معصومه ابتکار با انتشار عکس زیر، نوشته است:
کد خبر: ۱۳۳۴۶
دوشنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۹

فکرشهر: معصومه ابتکار، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان محیط زیست در صفحه اینستاگرام خود متنی را در حمایت از اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور منتشر کرده است. بهانه این حمایت هم شکایت محمود احمدی‌نژاد از معاون اول حسن روحانی است.

\n\n

به گزارش فکرشهر و به نقل از خبرآنلاین، معصومه ابتکار با انتشار عکس زیر، نوشته است:

\n\n

«رحمت خداوند بر دو برادر شهیدش؛ آقای اسحاق جهانگیری معاون اول دکتر روحانی گویی امروز کوله‌باری سنگین از وفای به عهد آنان بر دوش دارد. او به خاطر بیان پاره‌ای از رازهای مگو و نه به اتهام دروغگویی، متهم است و شاکی دارد. او به واسطه پیگیری مجدانه‌اش در مقام رئیس شورای عالی مقابله با مفاسد اقتصادی و مبارزه با اتلاف بیت‌المال از جمله زمین‌خواری و از بین بردن محیط زیست، هدف تخریب و اتهام قرار گرفته است.

\n\n

بی‌تردید در مسیر استقرار نظام کارآمد، احقاق حقوق مردم و شکستن پیکره فساد، رنج‌های فراوان وجود دارد و البته با توکل به خداوند و صبر بر این فشارها و دشواری‌ها آفتاب حقیقت سر می‌زند ... واستعینوا بالصبر و الصلاه ... و این نیز بگذرد ...»

\n\n

\n

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر