چهارشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۱۳۴۱۶۸
شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۲

فکرشهر: شهردار بوشهر گفت: توزیع امکانات و تجهیزات در محلات مختلف شهر بوشهر عادلانه انجام می‌شود.

به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، حسین حیدری ظهر شنبه در آئین پایانی پانزدهمین نکوداشت روز بوشهر اظهار داشت: تلاش گسترده و ویژه‌ای به منظور تحول در عمران شهری بوشهر صورت گرفته و طرح‌ها و پروژه‌های متعددی را در دستور کار داریم.

وی با اشاره به آغاز ۸۰ پروژه عمران شهری بوشهر طی یک سال و سه ماه گذشته ادامه داد: بر اساس برنامه زمان‌بندی شاهد افتتاح و بهره‌برداری از این پروژه‌ها خواهیم بود.

شهردار بوشهر با انتقاد از سیاه‌نمایی خدمات و فعالیت‌های عمرانی در بخش‌های مختلف شهر بوشهر خاطرنشان کرد: هر چند مشکلات زیادی وجود دارد ولی خدمات شهری به‌صورت شبانه‌روزی انجام می‌شود.

تکمیل طرح‌های عمران شهری

وی ادامه داد: پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی بوشهر با وجود برخی مشکلات، روند اجرایی آن تسریع یافته و تلاش می‌شود بر اساس برنامه زمان‌بندی تکمیل و افتتاح شود.

حیدری با اشاره به تلاش برای تکمیل طرح‌های عمران شهری و خدماتی در بافت تاریخی بوشهر بیان کرد: ساخت گذر سرتل به تنگک به طول چهار کیلومتر و ساخت پارک لیل در سه فاز از دیگر برنامه‌ها است.

وی با اشاره به آسفالت بیش از ۱۰۰ هزار متر مربع معابر محلات مختلف شهر بوشهر ادامه داد: ساخت فانوس دریایی بوشهر، شهربازی، یادمان شهدای گمنام بوشهر در پارک شغاب از دیگر برنامه‌ها است.

شهردار بوشهر ساماندهی وضعیت دفع پسماند شهری را یکی دیگر از موفقیت‌ها دانست و خاطرنشان کرد: با همکاری شورای شهر بوشهر کارهای بزرگ و مهمی انجام شده و ادامه دارد.

پرداخت بدهی شهرداری بوشهر

وی از پرداخت بدهی شهرداری بوشهر خبر داد و تصریح کرد: در مدت یک سال و چند ماه گذشته تلاش شده بدهی شهرداری بوشهر به میزان ۱۰۰ میلیارد تومان مربوط به سال‌های قبل پرداخت شود.

حیدری با تقدیر از خدمات و فعالیت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری بوشهر گفت: این سازمان در عرصه فرهنگی خدمات قابل توجهی عرضه کرده است.

وی با تأکید بر تعیین تکلیف اراضی نظامی در شهر بوشهر بیان کرد: بیشتر اراضی شهر بوشهر محصور پادگان‌های نظامی است که تعیین تکلیف برخی از این اراضی برای توسعه خدمات شهری در دستور کار قرار گرفته است.

شهردار بوشهر خدمات عادلانه شهری را مورد اشاره قرار داد و گفت: توزیع امکانات و تجهیزات در محلات مختلف شهر بوشهر عادلانه انجام می‌شود.

نظرات بینندگان
علی
|
-
|
شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۰
خداوکیلی  اگر تقاطع شهید سلیمانی نبود     چه برای گفتن داشتید    بابا   بسه   یا    ندیده اید  یا   کم دیده اید   در شهرهایی  که  یک هزارم درامد   بوشهر ندارند هر یک ماه یک تقاطع زیرگذر  روگذر افتتاح میشه  ،  بسه  آخه  این همه مدعی بودن و حداقل  وظیفه ذاتی خود انجام دادن
ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر