جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
کد خبر: ۱۳۵۳۲۰
پنجشنبه ۱۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۱

فکرشهر: رئیس فدراسیون کوهنوردی درباره آخرین شرایط فدراسیون کوهنوردی اظهار کرد: مدتی است اردوی آماده سازی برای حضور بچه‌ها در جام جهانی کره جنوبی و اندونزی که اردیبهشت ۱۴۰۲ برگزار می‌شود، تدارک دیده شده و خوشبختانه شرایط آمادگی سنگنوردان هم راضی کننده است و هر روزی که می‌گذرد آمادگی آن‌ها بهتر از قبل می‌شود.

به گزارش فکرشهر از آنا، وی افزود: طبق برنامه‌ای که از قبل مشخص کرده بودیم، رضا و میلاد علیپور باید برای پیگیری تمرینات خود به روسیه می‌رفتند؛ اما به دلیل تعلل سفارت برای ارسال روادید این ۲ ورزشکار قرار شده با چند روز تاخیر هفته آینده به این کشور اروپایی سفر کنند تا پس از پایان اردوی خود مستقیم در روسیه به کره جنوبی و اندونزی سفر کنند.

رئیس فدراسیون کوهنوردی در واکنش به ماجرای ممنوع الخروجی الناز رکابی برای حضور در اسپانیا گفت: خانم رکابی پس از پایان مسابقات کره جنوبی باید به اداره گذرنامه مهاجرت می‌کرد و کارهای اداری اش را انجام می داد؛ اما نمی‌دانم چرا نرفت تا این مشکل خود را حل کند؟ البته یکی از اقوام او که در اداره پلیس ۱۰+ فعالیت می‌کند به وی گفته بود هیچ مشکلی وجود ندارد و می‌تواند بدون مشکل از کشور خارج شود.

زارعی ادامه داد: هنگامی که او به همراه همسرش به فرودگاه مراجعت می‌کند، متوجه می‌شود ممنوع الخروج است و چون در تعطیلات نوروزی هستیم شرایط به شکلی پیش رفت تا او نتواند مشکل خود را حل کند و ان شاءالله پس از پایان تعطیلات به اسپانیا خواهد رفت؛ البته چون رکابی مسابقات انتخابی المپیک را در پیش دارد هم خود ما و هم مسئولان کمیته ملی المپیک پیگیر هستیم تا او بدون مشکلی به اردو‌ها و مسابقاتی که دارد، برود.

برنامه ریزی ما برای حضور او در جام‌جهانی سوئیس و فرانسه به همراه بازی‌های آسیایی تدارک دیده شده است. او می‌خواست با حضور در اسپانیا هم در آنجا به تمرین بپردازد و هم در یک تورنمنت شرکت‌ کند که با این مشکل مواجه شد.

وی با اشاره به اینکه فدراسیون کوهنوردی توانسته بخش عمده‌ای از بدهی‌های خود را پرداخت کند، اظهار کرد: خوشبختانه با پولی که پیش از پایان سال از طرف وزارت ورزش برای فدراسیون واریز شد، توانستیم بخش عمده‌ای از بدهی‌هایی که داشتیم را تسویه حساب کنیم.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر