جمعه ۲۲ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار سیاست
مطالب بیشتر
کد خبر: ۱۴۰۱۹۸
جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۲

فکرشهر: فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایرانی ها، ملت سربلند و با افتخاری هستند که در مسیر رسیدن به حکومت جهانی امام زمان (عج) حرکت می کنند.

به گزارش فکرشهر از ایلنا، سردار اسماعیل قاآنی روز جمعه در یادواره شهید «محمد رضایی» در فاروج اظهار کرد: شهید«محمد رضایی» پرورش یافته مکتب اهل بیت(ع) و الگوی استقامت و صبر بود.

وی افزود: این شهید بزرگوار از برادران جوان غواص بود که در جنگ سخت ترین کارها را انجام داد و در ایثار و از خودگذشتگی الگوی بی نظیری بود.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: در اسارت نیز مقاومت و عزتمندی خود را حفظ کرد و بالاخره به شهادت رسید و عزت و عظمتی دو چندان یافت.

سردار قاآنی، شهید «رضایی» را اسوه مقاومت و عزتمندی مردم ایران خواند و گفت: امام راحل(ره) این ایثار و از خودگذشتگی را در دل تمامی رزمندگان اسلام ایجاد کرد و ادامه مسیر شهدا آرزوی همه رزمندگان است.

شهید «محمد رضایی» نیروی اطلاعات عملیات در عملیات کربلای چهار بعد از نبردی جانانه و جنگ تن به تن با شجاعت تمام به اسارت در می آید.

این شهید بزرگوار بعد از اسارت مورد شناسایی قرار می گیرد و برای تخلیه اطلاعات زیر شکنجه به شهادت می رسد.

پیکر پاک این شهید والامقام بعد از سقوط صدام به ایران منتقل و در زادگاه پدری اش، مقابل مسجد امام سجاد(ع) در نزدیکی فاروج به خاک سپرده می شود.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر