چهارشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۰۹۲۵
چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۵

فکرشهر: با برگزاری انتخابات هیات رئیسه شورای هیئات مذهبی استان بوشهر «نوشاد نوشادی» به عنوان رئیس شورای هیئات مذهبی این استان انتخاب شد.

به گزارش فکرشهر از مهر، مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در نشست انتخابات هیئت رئیسه شورای هیئات مذهبی استان بوشهر اظهار داشت: اداره کل تبلیغات اسلامی نقش تسهیل‌گری برای انجام وظایف و رسالت‌های هیئات مذهبی ایفا می‌کند.

حجت‌الاسلام محمد قادری افزود: هیئات مذهبی نمادی از حرکت جهادی و جمع سیالی هستند که در هر قالبی که منویات مقام معظم رهبری قرار گرفته باشد باید در همان قالب حضور پیدا کنند.

وی تلاش در جهت رشد، پیشرفت و تعالی هیئات مذهبی استان بوشهر را از دیگر رسالت‌های این شورا عنوان کرد.

حجت‌الاسلام حسن صادق زاده، سرپرست معاونت فرهنگی پژوهشی و آموزشی تبلیغات اسلامی در این نشست ابلاغیه‌هایی از قبیل جمعیت، کنشگری فرهنگی، جهاد تبیین که بر گرفته از دغدغه‌های مقام معظم رهبری است را از محور‌های فعالیت‌های شورای هیئات مذهبی عنوان و افزود: امیدواریم شورای هیئات مذهبی استان، هیئات مذهبی، را به معیاری برساند که کنشگری در عرصه فرهنگ داشته باشند.

در ادامه این جلسه رأی گیری انجام شد و نوشاد نوشادی به عنوان رئیس، مهدی زآبی به عنوان نایب رئیس و سیدناصر فاطمی به عنوان دبیر هفتمین دوره شورای هیئات مذهبی استان بوشهر انتخاب شدند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر