جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۲۸۳۹
دوشنبه ۰۴ دی ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۹

فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: ساخت هزار و ۲۰۰ واحد آپارتمانی در محله نیایش آغاز شده که امیدوارم با تکمیل این پروژه، شاهد واگذاری به خانواده‌های واجد شرایط باشیم.

به گزارش فکرشهر از مهر، احمد محمدی زاده در حاشیه بازدید از محله نیایش شهر بوشهر اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌های این محله مورد توجه و تاکید قرار دارد و اکنون شاهد اجرای طرح‌های مختلفی در این منطقه هستیم.

وی افزود: بیمارستان جایگزین فاطمه زهرا (س) و بیمارستان اعصاب و روان از پیشرفت فیزیکی مناسبی برخوردارند و ۲ بیمارستان نیز توسط بخش خصوصی در این محله در حال ساخت است.

استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: ساخت هزار و ۲۰۰ واحد آپارتمانی نیز در محله نیایش آغاز شده که امیدوارم با تکمیل این پروژه، شاهد واگذاری به خانواده‌های واجد شرایط باشیم.

محمدی زاده تصریح کرد: پارک علم و فناوری خلیج فارس نیز برنامه ریزی کرده که ۱۵ هکتار زمین در محله نیایش به شرکت‌های دانش بنیان، واگذار تا فعالیت‌های این شرکت‌ها، ساماندهی شود.

وی از اجرای دو طرح بزرگ عمران شهری در شهرک نیایش خبر داد و گفت: دریاچه طبیعی خلیج فارس و دو روگذر که بزرگراه امام علی (ع) را به جاده برازجان وصل می‌کند از طرح‌های جدید و مهم در این شهرک هستند.

استاندار بوشهر یادآور شد: مقرر شد که عملیات اجرایی این طرح‌ها با نظارت معاون عمرانی استاندار، با شتاب بیشتری انجام شود.

محمدی زاده بیان کرد: پارک ملت با ۲۵۰ هکتار وسعت در جوار نیروگاه اتمی در حال ساخت است که امیدوارم این پارک با کیفیت مطلوبی اجرایی و عملیاتی شود و فضای سبز و امکانات تفریحی و رفاهی مورد نیاز محقق شود.

استاندار بوشهر با همراهی معاون عمرانی استاندار، شهردار بوشهر و معاونین و اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر از پروژه‌های عمرانی شهر بوشهر بازدید کردند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر