چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۳۲۵۶
يکشنبه ۱۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۳

فکرشهر: استاندار بوشهر با بیان اینکه اعتبارات تخصیصی مسئولیت‌های اجتماعی صنایع پارس جنوبی برنامه‌ای شده است گفت: امسال تاکنون ۲۷۰۰ میلیارد تومان اعتبارات ارزش افزوده به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان بوشهر پرداخت شده است.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، احمد محمدی‌زاده در نشست بررسی طرح‌های شهر شیرینو کنگان توجه به زیرساخت‌های این شهر را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: شرکت‌ها و صنایع پیرامونی شیرینو که از امکانات این شهر استفاده می‌کنند باید در حل مشکلات این شهر کمک کنند.

وی با بیان اینکه صنایع و شرکت‌های پیرامون شیرینو کنگان از جمله مجتمع‌های پتروشیمی در تولید آب و برق نقش مهمی دارند تصریح کرد: باید کمبود‌های این شهر در این حوزه‌ها برطرف شود.

استاندار بوشهر تخصیص اعتبارات ارزش افزوده برای عمران شهری و روستایی را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: در ۹ ماه امسال افزون بر ۲۷۰۰ میلیارد تومان اعتبارات ارزش افزوده به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان بوشهر تزریق شده که نقش مهمی در طرح‌های عمران شهری و روستایی دارد.

محمدی‌زاده با تاکید بر تسریع در تکمیل طرح‌های نیمه تمام شهری شیرینو گفت: ساخت اسکله و تعریض جاده در این شهر از مصوبات هیئت دولت است که تسریع در اجرا این پروژه‌ها یک ضرورت دارد.

وی به اعتبارات مسئولیت‌های اجتماعی صنایع مستقر در پارس جنوبی پرداخت و با اشاره به تصویب اعتبارات این حوزه اضافه کرد: اعتبارات تخصیصی مسئولیت‌های اجتماعی صنایع پارس جنوبی برنامه‌ای شده است و طبق مصوبه دولت باید برای اجرا طرح‌ها پرداخت شود.

استاندار بوشهر بیان کرد: توسعه زیرساخت‌های منطقه شیرینو کنگان باید بر اساس مطالبات مردم پیگیری و اجرایی شود.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر