شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
فکرشهر: استاندار بوشهر از ابلاغ ۷ هزار میلیارد تومان مصوبات سفر هیات دولت به استان بوشهر خبر داد و گفت: بر اساس برنامه‌ریزی این اعتبار باید تا ۲۰ ماه آینده به طرح‌ها تخصیص یابد...
کد خبر: ۲۰۰۳۶۷۱
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۷

فکرشهر: استاندار بوشهر از ابلاغ ۷ هزار میلیارد تومان مصوبات سفر هیات دولت به استان بوشهر خبر داد و گفت: بر اساس برنامه‌ریزی این اعتبار باید تا ۲۰ ماه آینده به طرح‌ها تخصیص یابد.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، احمد محمدی‌زاده در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر با تأکید بر تسریع در جذب اعتبارات در تکمیل طرح‌ها اظهار داشت: بر اساس مصوبه سفر استانی رئیس جمهور و هیئت دولت، تا پایان دولت سیزدهم طرح‌های تدوین شده باید تکمیل شود.

وی با اشاره به مصوبه دور اول سفر رئیس جمهور به استان بوشهر گفت: در دور اول سفر رئیس جمهور یک‌هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان این اعتبار پس از تصویب در جلسات تخصصی در مرکز کشور از سوی معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد و طرح‌های آن در شورای برنامه‌ریزی استان نیز برای اجرا مصوب شده است.

استاندار بوشهر با اشاره به مصوبات دور دوم سفر رئیس جمهور به استان بوشهر اضافه کرد: در این سفر ۴ هزار و ۴۴۰ میلیارد تومان به‌عنوان تعهدات وزارت نفت و یک‌هزار میلیارد تومان تعهدات شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برای اجرا طرح‌های مصوب هیئت دولت به تصویب رسید.

محمدی‌زاده از ابلاغ ۷ هزار میلیارد تومان اعتبارات مصوب سفر رئیس جمهور به استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: دستگاه‌های اجرایی مجری طرح‌های مصوب شده ۲۰ ماه فرصت دارند این اعتبارات در تکمیل طرح‌ها جذب کنند. براساس برنامه‌ریزی باید ماهانه ۳۵۰ میلیارد تومان از اعتبارات ابلاغی در اجرا طرح‌ها هزینه کنند و تا پایان دولت سیزدهم همه طرح‌ها تکمیل و افتتاح شود. همه طرح‌های عمرانی و اعتبارات آن در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر مصوب شده است.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر