شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
کد خبر: ۲۰۰۳۸۰۷
يکشنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۸

فکرشهر: بازیکن فرانسوی تیم فوتبال استقلال دقایقی پیش از بیمارستان مرخص شد تا پس از استراحت چند روزه برای سومین و مهم‌ترین جراحی چشمش آماده شود.

به گزارش فکرشهر از ایرنا، تمرین سه‌شنبه هفته گذشته استقلال با یک اتفاق تلخ همراه بود. وقتی بازیکنان این تیم در کمپ زنده‌یاد ناصر حجازی برای انجام کار‌های تاکتیکی به ۲ دسته تقسیم شده بود، کوین یامگا بازیکن فرانسوی آبی‌ها از ناحیه صورت آسیب دید.

برخورد استوک امید حامدی‌فر با چشم چپ مهاجم فرانسوی باعث خونریزی شدید این بازیکن از ناحیه چشم و صورت شد و چند دقیقه بعد آمبولانس یامگا را به بیمارستان منتقل کرد.

یامگا در روز‌های گذشته دو جراحی سنگین را پشت سر گذاشت. در این دو جراحی پارگی مجرای اشکی که کاملا از بین رفته بود، ترمیم شد.

پیگیری‌ها حاکی از آن است که یامگا دقایقی پیش از بیمارستان مرخص شده و قرار است سه روز در منزل استراحت کرده و روز چهارشنبه سومین و مهم‌ترین جراحی‌اش را پشت سر بگذارد.

این جراحی برای بازیکن فرانسوی استقلال حیاتی محسوب می‌شود. تمرکز این جراحی بر این است که فشارِ روی عصب چشم برداشته شود تا بینایی یامگا به مرور برگردد.

پس از این جراحی مشخص خواهد شد که یامگا چه مدت از مستطیل سبز دور خواهد بود و آیا می‌تواند در نیم فصل دوم برای آبی‌پوشان به میدان برود یا زمان بیشتری خانه‌نشین خواهد شد.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر