چهارشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۳۸۲۰
دوشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۷

فکرشهر: رییس اداره فنی و نظارت بر طرح‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ‎ای استان بوشهر از احداث و بهسازی پاسگاه‌های پلیس راه در استان خبر داد.

به گزارش فکرشهر، محسن رضایی در گفت وگو با خبرنگار مهر از پیشرفت ۴۵ درصدی ساختمان پاسگاه پلیس راه عسلویه خبر داد و اظهار کرد: احداث، بازسازی و تجهیز ساختمان‌های پلیس‌راه، گامی بلند توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برای ارتقای ایمنی است.

وی گفت: در این راستا بیش از ۳۶۰ میلیارد ریال از منابع ملی برای احداث یک پاسگاه جدید در محور عسلویه - سیراف و تعمیر و تجهیز قرارگاه و دو پلیس راه دیگر استان تخصیص یافته است.

رئیس اداره فنی و نظارت بر طرح‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر افزود: پاسگاه پلیس راه عسلویه با مساحت ۲ هزار متر و زیربنای ۵۲۰ متر مربع با اعتبار ۱۷۹ میلیارد ریال پیشرفت مطلوبی دارد و طی سال آینده به بهره برداری می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین تعمیرات اساسی قرارگاه پلیس راه استان، تعمیرات اساسی و تجهیز پلیس راه گناوه و تعمیرات پلیس راه کنگان از دیگر پروژه‌های فعال این اداره کل می‌باشد که مجموعاً بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال به این موارد اختصاص یافته است.

رضایی یادآور شد: اکنون پنج پاسگاه پلیس راه در استان بوشهر بر ترافیک و حمل و نقل جاده‌ای نظارت می‌کنند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر