جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۳۸۳۸
دوشنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۰

فکرشهر: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۴ هزارتن کالا و تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت و ساکنین جزیره خارگ از مسیر بوشهر به این جزیره حمل شده است.

به گزارش فکرشهر از روابط عمومی، عباس غریبی در بازید از اداره کالای این شرکت در بندر بوشهر افزود: مدیریت تدارکات و امور کالا همواره در پشتیبانی از فرایندهای عملیاتی شرکت همراه و همسو بوده و در تکمیل زنجیره ارزش نقش محوری ایفا می نماید.

وی مهم ترین ماموریت سازمانی این مدیریت را تامین سریع، ایمن، اقتصادی و باکیفیت کالا و تجهیزات با رویکرد ساخت داخل عنوان کرد.

غریبی با اشاره به اهمیت توجه به محیط پیرامونی صنعت گفت: شرکت پایانه های نفتی ایران با توجه به نقش محوری که در فرآیندهای عملیاتی شرکت‌های نفتی در جزیره خارگ دارد، همواره در راستای مسوولیت های اجتماعی به منطقه پیرامون صنعت توجه ویژه داشته است.

وی عمده کالاهای حمل شده از بوشهر به جزیره خارگ را مربوط به شرکت های پایانه های نفتی ایران و همچنین شرکت های نفتی مستقر در این جزیره، پیمانکاران، ادارات دولتی و اهالی بومی (عملیات عمومی)  دانست.

غریبی با اشاره به کالاهای حمل شده به جزیره خارگ در سال جاری گفت: دارو و تجهیزات پزشکی، مصالح ساختمانی، اثاثیه منزل، شن و ماسه، تجهیزات پشتیبانی ارگان های نظامي، آرد و مواد غذایی و ... از جمله کالاهایی بوده که به جزیره خارگ حمل شده است.

وی همچنین تعداد محموله های خودروهای سبک و سنگین را به ترتیب ۴۲۸ و ۵۰ دستگاه عنوان کرد.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر