پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۴۰۷۸
يکشنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۲

فکرشهر: مدیرعامل مجمع خیرین یاریگران زندگی کشور گفت: ۲ هزار و ۶۰۰ کارآفرین از سراسر کشور برای کمک به اشتغال معتادین بهبودیافته با این سازمان مردم نهاد اعلام آمادگی کرده اند که افراد متناسب با حرفه هایشان معرفی می‌شوند.

به گزارش فکرشهر از ایرنا، حسن حمزه‌ زاده روز یکشنبه در نشست مجمع عمومی و انتخابات هیات امنا و هیات مدیره مجمع خیرین یاریگران زندگی بوشهر اظهار کرد: خیرین و کارآفرینان به میدان آمده‌اند تا با یک عزم جدی به مبارزه با این پدیده شوم بپردازند.

وی افزود: بازگشت معتادان به جامعه و زندگی سالم، نیازمند تلاش و مشارکت همه بخش‌های جامعه است.

مدیرعامل مجمع خیرین یاریگران زندگی کشور تصریح کرد: هر جا مردم و خیرین به میدان آمده‌اند، مشکلات و مصائب جامعه از پیش رو برداشته و موفق عمل کرده‌اند.

حمزه‌زاده بیان کرد: همجواری با خلیج فارس و مرز دریایی به طول بیش از ۷۰۰ کیلومتر، این استان را مبدل به سومین اقتصاد بزرگ کشور کرده که ترکیبی از اقتصاد‌های بزرگ و متنوع مانند نفت و گاز، پتروشیمی و ظرفیت‌های متعدد دیگر از جمله نیروگاه اتمی بوشهر، شیلات و دریانوردی است.

وی ادامه داد: با این ویژگی‌ها استان بوشهر رتبه اول درآمد سرانه را در کشور به خود اختصاص داده که در کنار مشارکت خیرین و نیکوکاران فعال، نگاه ما به بوشهر نگاه به یک استان معین است که می‌تواند به استان‌های کم برخوردار خدمت‌رسانی کند.

مدیرعامل مجمع خیرین یاریگران زندگی کشور بیان کرد: مجمع خیرین یاریگران زندگی در سال گذشته تأسیس شده و تاکنون در ۲۷ استان شعبه‌های خود را فعال کرده است.

حمزه‌زاده یادآور شد: تلاش می‌کنیم با کمک خیران و کارآفرینان، زمینه اشتغال برای معتادان بهبود یافته و مسیر بازگشت مجدد به زندگی سالم را فراهم کنیم.

در این نشست، یدالله کاشف، حسین حیدری، ابوذر غفاری، احمد فقیهی، رقیه خلیفه، مصطفی نصیری و صادق فرخی به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و ابراهیم کمالی به عنوان بازرس اصلی مجمع خیرین یاریگران زندگی استان بوشهر انتخاب شدند

همچنین حسین حیدری، یدالله کاشف، احمد فقیهی و رقیه خلیفه به ترتیب به عنوان مدیرعامل، رئیس هیات مدیره، نایب رئیس و خزانه‌دار این مجمع تعیین شدند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر