سه‌شنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۴۲۷۰
جمعه ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۷

فکرشهر: فرماندار دشتی گفت: برداشت آب از رودخانه‌مند که از مطالبات کشاورزان بود حل شد و مشکل کشاورزان منطقه رفع شد.

به گزارش فکرشهر از مهر، علی بحرانی ظهر جمعه در جمع نماز گزاران شهر کاکی ضمن تبریک دهه مبارک فجر اظهار کرد: با حضور مردم و پشتیبانی و رهبری داهیانه امامین فتنه‌های دشمن نقش بر آب شد.

وی افزود: در طول تاریخ بشریت حکومت‌های متفاوتی ظهور کردند و اگر چیزی از این حکومت‌ها باقی مانده جز با همکاری مردم امکان پذیر نبوده است. وقتی به حکومت‌های ستمگر نگاه می‌کنیم شاهد عمر طولانی پشت سر گذاشته باشند، ولی همیشه از آن‌ها حکومت ظلم و ستم یاد می‌شود.

فرماندار دشتی با بیان اینکه آن چیزی که از حکومت الهی مانده مهر و محبت است، گفت: هر حکومتی که همراهی ملت و مردم با آن‌ها نبوده شکست خوردند، اما انقلاب اسلامی از روز اول حرکت آن بر پایه مردم بوده و آن چیزی که باعث ماندگار نظام شد همراهی مردم بود.

وی بیان کرد: همراهی ملت و مردم از امام جامعه باعث ماندگار نظام شد و کارایی نظام باعث شد که مردم پشت امام بمانند و اگر کوتاهی در جامعه دیدند آن‌ها را از امامت جامعه جدا دیدند.

بحرانی بیان کرد: دشمن تلاش دارد بین مردم و امامت جامعه فاصله بیندازد و به دنبال یاس و ناامیدی در بین مردم است. دشمنی دشمنان به واسطه کارآمدی نظام است، اگر این نظام ناکارآمد بود دشمن که کاری به آن نداشت.

وی افزود: این انقلاب چهل و پنج سال بدون تکیه بر غرب و شرق حرف برای گفتن دارد که این گواه بر کارآمدی این نظام است. آن‌ها تلاش دارند که ایران را وارد بازی سیاسی خود کنند و آرامش مردم را بهم بزنند.

فرماندار دشتی یادآور شد: نمایشگاه دستاورد‌های نظام بخشی از کارآمدی نظام بود که در چند روز اخیر دیدیم. علی رغم همه مشکلات، ولی مردم پای نظام هستند و پشت سر ولایت حرکت خواهند کرد.

دغدغه مردم در زمینه اسناد رسمی حل می‌شود

وی اظهار داشت: دولت ایران قوی تلاش دارد وعده‌های که به مردم داده تحقق ببخشد. سهم شهرستان در ساخت مسکن در طول چهار سال هزار و ۳۰۰ واحد است و طی این دو سال ۷۲۰ واحد آماده واگذاری و ۷۰۰ قطعه زمین نیز بین مردم واگذاری می‌شود.

بحرانی یادآور شد: در سال جاری ۱۶۰ میلیارد تومان اعتبار به بخش کاکی اختصاص داده شده است. محور گزدراز _ شیخیان بعد از ۲۰ سال شروع و تا پایان سال افتتاح می‌شود و قطعه دوم هم شروع می‌شود.

وی با بیان اینکه احداث میدان کردوان‌ها در دهه فجر آغاز می‌شود، گفت: برداشت آب از رودخانه‌مند که از مطالبات کشاورزان بود حل شد و مشکل کشاورزان منطقه مرتفع شد.

فرماندار دشتی ادامه داد: دغدغه مردم در زمینه اسناد رسمی در کاکی حل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مدرسه بنیاد بعد از سالیان سال بزودی شروع می‌شود، تصریح کرد: امسال بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال برای پروژه‌های عمران شهری کاکی و بادوله اختصاص داده شده است.

وی افزود: خط انتقال آب از حسین زائری تا دهستان در دهه فجر افتتاح می‌شود و عملیات اجرایی ۱۰۰ کیلومتر فیبر نوری شروع شده است.

بحرانی بیان کرد: با توجه محدودیت منابع آبی انتظار داریم کشاورزان اصلاح الگو کشت را رعایت کنند.

وی اضافه کرد: ما در مقابل دشمن باید بصیرت داشته باشیم امروز سنگر ما صندوق رأی است و مردم را تشویق و ترغیب به حضور در پای صندوق‌های رأی کنیم.

بحرانی یادآور شد: دشمن تلاش دارد مجلس شورای اسلامی و خبرگان را تضعیف کند که می‌طلبد افراد توانمند و اصلح انتخاب کنیم.

وی گفت: همه باید در عرصه انتخابات حضور فعال داشته باشند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر