پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
فکرشهر: جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: هوشیاری و تدابیر عوامل این نیرو باعث دستگیری قاتل فراری کمتر از ۱۸ ساعت در شهرستان دیلم شد...
کد خبر: ۲۰۰۶۰۰۱
شنبه ۱۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۳

فکرشهر: جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: هوشیاری و تدابیر عوامل این نیرو باعث دستگیری قاتل فراری کمتر از ۱۸ ساعت در شهرستان دیلم شد.

به گزارش فکرشهر از پلیس، سردار سهام صالحی در جمع خبرنگاران اظهار کرد:  در پی وقوع یک فقره درگیری و نزاع منجر به قتل یکی از شهروندان در بخش امام حسن، دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با تحقیقات و اقدامات پلیسی پس از شناسایی هویت قاتل و همدستانش، آن‌ها را در کمتر از ۱۸ ساعت در مخفیگاه خود طی یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: علت و انگیزه قتل، درگیری با مقتول به دلیل اختلاف و نزاع بر سر محل استقرار قایق‌های مسافربری تفریحی نوروزی در دریا بوده است.

صالحی ادامه داد: متهمین با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

وی با تاکید بر اینکه مردم همواره باید آستانه صبر و تحمل خود را بالا ببرند، بیان کرد: پلیس به طور مستمر برای برقراری نظم و امنیت شهروندان در تلاش بوده و در برخورد با مجرمان و هنجارشکنان از هیچ گونه تلاشی فرو گذار نخواهد کرد.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر