چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۶۱۷۷
يکشنبه ۱۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۰:۵۰

فکرشهر: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر از مشارکت ۲۲۹ میلیارد تومانی خیرین و مردم نوع دوست استان بوشهر در پویش اطعام مهدوی خبر داد.

به گزارش فکرشهر، عباس روشن در گفت وگو با تسنیم، با اشاره به اینکه طرح اطعام مهدوی در نقاط مختلف استان بوشهر اجرایی شد، اظهار داشت: در طرح اطعام مهدوی ۲۳۸ آشپزخانه در سراسر استان بوشهر راه‌اندازی شد.

وی از ایجاد یک هزار و ۲۳ میز پذیرایی افطاری ساده در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: در ایام ماه مبارک رمضان ۸۹۶ هزار و ۵۹۴ پرس غذای گرم به ارزش ۱۳۱ میلیارد و ۸۴۱ میلیون تومان در نقاط مختلف شهری و روستایی بین نیازمندان و مددجویان کمیته امداد استان توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر توزیع ۶۰۵ هزار و ۷۲۵ افطاری ساده را از دیگر برنامه‌ها در اطعام مهدوی دانست و اضافه کرد: این افطاری‌ها به ارزش ۲۵.۷ میلیارد تومان بین نیازمندان و مددجویان در شهر‌ها و روستا‌های استان توزیع شده است.

روشن از توزیع بسته معیشتی میان مددجویان استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: تاکنون ۶۹ هزار و ۸۲۰ بسته معیشتی به ارزش ۷۰ میلیارد و ۲۸۲ میلیون تومان در اختیار مددجویان کمیته امداد استان بوشهر قرار گرفته است.

وی ارزش هر بسته را بیش از یک‌میلیون تومان دانست و گفت: با مشارکت خیرین و نیکوکاران در پویش اطعام مهدوی مجموعا به ارزش ۲۲۹ میلیارد و ۸۰۱ میلیون تومان به مددجویان و نیازمندان استان بوشهر در ماه مبارک رمضان و ایام نوروز خدمت‌رسانی شد.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر