سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۶۵۶۲
سه‌شنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۴۹

فکرشهر: مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر گفت: تمام خودرو‌های ضبط شده به نفع دولت در سال گذشته که در انبار‌های این سازمان بودند تعنین تکلیف و در مزایده‌های سازمان مطرح شدند.

به‌گزارش فکرشهر از صداوسیما، سید علی عسکری در بازدید رئیس کل دادگستری استان بوشهر از انبار‌های اموال تملیکی استان بوشهر، افزود: با تلاش‌های صورت گرفته، در زمان حاضر فقط چند خودرو در انبار‌ها باقی‌مانده و همچنین موتورسیکلت‌های در اختیار این اداره کل در انبار‌های مسقف تا زمان تعیین تکلیف نگهداری می‌شوند.

وی گفت: بخش سردخانه‌ای انبار مرکزی اداره کل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی برای نگهداری کالا‌های زود فساد نیز در آینده نزدیک ایجاد می‌شود.

مدیرکل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر اظهار کرد: کالا‌های جدید ورودی به انبار‌های سازمان با همکاری دستگاه قضا در کمترین زمان ممکن تعیین تکلیف می‌شوند.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر نیز در این بازدید با تاکید بر نگهداری مطلوب از خودرو‌ها و موتورسیکلت‌های موجود در انبارها، گفت: برای جلوگیری از فرسایش و صیانت از اموال عمومی، این وسایل نقلیه باید هر چه سریع‌تر تعیین تکلیف شوند.

مهدی مهرانگیز افزود: در همین راستا تعیین تکلیف اموال تملیکی در انبارها، نحوه نگهداری و روند تعیین تکلیف کالا‌ها و بررسی این قبیل پرونده‌ها در اولویت دستگاه قضا قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: با هدف جلوگیری از تضییع حق مردم و بیت‌المال، باید در روند ترخیص و تعیین تکلیف این کالا‌ها تسریع شود.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر اظهار کرد: شرایط آب و هوایی استان زمینه‌ساز فساد موادغذایی و بهداشتی است که انتظار می‌رود این قبیل کالا‌های موجود در انبار‌های سازمان اموال تملیکی در اولویت تعیین تکلیف قرار گیرند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر