سه‌شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
فکرشهر: مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر گفت: بارندگی‌های بی سابقه در استان ضمن ایجاد خساراتی به زیرساخت ها، سبب ریزش کوه و مسدود شدن برخی از مسیر‌های مواصلاتی شده است...
کد خبر: ۲۰۰۶۷۶۴
شنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۷

فکرشهر: مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر گفت: بارندگی‌های بی سابقه در استان ضمن ایجاد خساراتی به زیرساخت ها، سبب ریزش کوه و مسدود شدن برخی از مسیر‌های مواصلاتی شده است.

به گزارش فکرشهر، کوروش دهقان در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بارندگی‌های امروز که شمال تا جنوب استان را در بر گرفته بود، اگر چه تلفات جانی در بر نداشت، اما سبب آب گرفتگی شدید در برخی نقاط شهری و روستایی، ترافیک و راه بندان‌هایی در سطح جاده‌ای درون و برون شهری شده است.

وی افزود: با توجه به پیش بینی‌های انجام شده، تیم‌های امدادی ساحلی و دریایی، جاده‌ای و کوهستانی طی ۴۸ ساعت گذشته به شکل شبانه‌روزی به حالت آماده‌باش در آمدند.

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر تصریح کرد: به سبب شدت بارندگی و ریزش کوه جاده باغان در شهرستان دشتی مسدود شده است.

دهقان ادامه داد: شدت بارش باران سبب ریزش کوه و مسدود شدن جاده مواصلاتی شیرینو در استان بوشهر و گله‌دار استان فارس و بوشهر شده که تیم‌های راهداری با همکاری پلیس راه، فرمانداری کنگان و بخش‌داری سیراف در حال بازگشایی این مسیر هستند.

وی عنوان کرد: همچنین شدت بارش باران در شهرستان دشتی به تأسیسات و شبکه برق‌رسانی روستای باغان صدمه وارد کرده و تیم اتفاقات برق در حال رفع مشکل هستند.

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر بیان کرد: براساس آمار موجود، جم و گناوه در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین میزان بارندگی را تجربه کرده اند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر