سه‌شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۶۸۴۳
سه‌شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۴۱

فکرشهر: مدیرکل بنیاد مسکن بوشهر گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته و شناسایی خانواده‌ای دارای پنج عضو معلول در شهرستان دشتستان، یک واحد مسکونی ویژه این خانواده ساخته خواهد شد.

به گزارش فکرشهر از مهر، امیر برومند در نشست با مدیرکل بهزیستی استان بوشهر با تشریح رسالت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در تأمین مسکن مورد نیاز محرومان، خواستار همکاری بهزیستی و سایر نهاد‌های حمایتی در این زمینه شد.

وی اظهار داشت: ساخت مسکن برای خانوار‌های دارای دو معلول و بیشتر یکی از مهم‌ترین برنامه‌هایی است که دولت با همکاری دستگاه‌های مختلف از جمله بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن، سازمان بهزیستی و کمیته امداد در دستور کار دارد.

مدیرکل بنیاد مسکن بوشهر افزود: احداث واحد مسکونی برای این افراد از سال ۱۳۹۴ در تفاهم با سازمان بهزیستی، بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، مجلس و دولت آغاز شد.

وی خاطرنشان کرد: در ابتدا مقرر شده بود تا خانوار‌های دارای دو معلول و بیشتر از سوی سازمان بهزیستی معرفی شوند تا کار احداث ساختمان‌ها آغاز شود.

برومند گفت: با بررسی و شناسایی یک خانواده در شهرستان دشتستان که ۵ عضو معلول دارد، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در تلاش است نسبت به تأمین مسکن مقاوم برای این خانواده اقدام کند.

وی تأکید کرد: جهت تأمین سرپناه ایمن برای این خانواده همراهی و همکاری نهاد‌های حمایتی و انجمن خیرین مسکن ساز استان ضروری است.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر