چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۶۸۹۳
پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۰۷

فکرشهر: دادستان تنگستان گفت: برای جلوگیری از خطرات و حوادث رانندگی در محور مواصلاتی بوشهر به کنگان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ظرف یک هفته نسبت به ساماندهی دست فروشان اقدام کند.

به گزارش فکرشهر از مهر، غلامرضا اسمعیلی در نشست ساماندهی وضعیت دست فروشان در محور مواصلاتی بوشهر به کنگان در چهار راه روستای گادویی با حضور مسئولان شهرستانی و دست فروشان فصلی عنوان داشت: برای جلوگیری از خطرات و حوادث رانندگی و ترافیکی و سد معبر در این مسیر راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ظرف یک هفته نسبت به انجام تکالیف خود و ساماندهی دست فروشان این مسیر اقدام کند.

دادستان تنگستان افزود: حضور دست فروشان در کنار جاده سبب افزایش شمار تصادفات و بروز خسارت‌های جبران ناپذیر برای دست فروشان و نیز خودرو‌های در حال عبور می‌شود که نیاز است به جد دنبال ساماندهی و جانمایی برای این دست فروشان بود.

اسمعیلی یاد آور شد: فروش محصولات کشاورزی در کنار جاده نه تنها برای این تولیدکنندگان خطرآفرین است و تهدیدی برای جانشان به شمار می‌رود، بلکه ایمنی تردد مسافران و کاربران از جاده را نیز به خطر می‌اندازد و ممکن است سبب حادثه رانندگی شود.

وی گفت: در مسیر بزرگراه بوشهر کنگان مکانی برای دست فروشان جانمایی شده است، اما متأسفانه چندان مورد استقبال قرار نگرفت است که نیازاست اقدام لازم صورت گیرد.

به منظور ساماندهی وضعیت دست فروشان در محور مواصلاتی بوشهر به کنگان در چهار راه روستای گادویی جلسه‌ای با حضور دادستان تنگستان، مسئولین شهرستانی و دست فروشان فصلی روستای گادوی برگزار شد.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر