چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: رشد ابر، وقوع رگبار باران همراه با رگبار، رعدوبرق و وزش تندباد از امروز تا پایان هفته در برخی نقاط استان پیش بینی می‌شود...
کد خبر: ۲۰۰۷۰۰۲
سه‌شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۵

فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: رشد ابر، وقوع رگبار باران همراه با رگبار، رعدوبرق و وزش تندباد از امروز تا پایان هفته در برخی نقاط استان پیش بینی می‌شود.

به گزارش فکرشهر، پیام مساعدی روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد در ساعت‌هایی از وقت امروز تا روز پنج شنبه با افزایش سرعت وزش باد‌های جنوبی، خلیج فارس مواج و متلاطم خواهد بود.

وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهرکمی تا نیمه ابری همراه با غبار محلی و وزش باد گاهی گردوخاک و در برخی نقاط همراه با رگبار پراکنده باران و رعدوبرق پیش بینی شده است.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر تصریح کرد: در مدت یاد شده جهت وزش باد به طور غالب جنوب شرقی تا شمال شرقی با سرعت ۱۲ تا ۳۸ گاهی تا ۴۸ کیلومتر در ساعت و امروز در هنگام وزش تندباد بیش از ۵۰ کیلومتر در ساعت پیش بینی می‌شود.

وی عنوان کرد: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا در قسمت‌های شمالی ۶۰ تا ۱۲۰ گاهی ۱۵۰ سانتیمتر و در مناطق مرکزی و جنوبی ۹۰ تا ۱۸۰ امروز گاهی تا ۲۴۰ سانتیمتر پیش بینی شده است.

مساعدی گفت: فردا در بندر بوشهر زمان مد دریا ساعت ۱۱:۴۵ و جزر دریا ساعت ۲۰:۲۰ خواهد بود.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر