شنبه ۰۲ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۷۴۰۳
شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۳

فکرشهر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: اقدامات مناسبی برای تامین مکان‌های استراحت و سکونت کارگران جنوب استان در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی انجام شده، اما ناکافی است و با تشکیل کارگروهی در استانداری به دنبال رفع این مشکلات هستیم.

به گزارش فکرشهر از ایرنا، اکبر پورات در جلسه کمیسیون کارگری استان بوشهر در شهرستان کنگان با تاکید بر ضرورت به روزرسانی مطالبات کارگری اظهار کرد: هم‌افزایی بین مسئولین دستگاه‌های اجرایی مرتبط و صنایع مستقر در استان جهت استیفای حقوق کارگران از اولویت‌های اساسی ما در استان بوشهر است.

وی با اشاره به اینکه جلسات کمیسیون کارگری به صورت مستمر در شهرستان‌ها برگزار می‌شود، افزود: استفاده از کلیه ظرفیت‌ها برای معرفی فرصت‌های شغلی به جوانان جویای کار و عمق بخشی همراه با تمرکز بر اجرا و طرح ریزی آموزش‌های مورد نیاز صنعت در فنی حرفه‌ای استان در حال اجرا است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: نظارت ویژه بر روند آموزش و جذب نیرو‌های آموزش دیده بومی در صنایع با دقت رصد و پیگیری می‌شود.

پورات عنوان کرد: همچنین کارگروه تخصصی برای پیگیری اجرای مصوبات کمیسیون و نظارت ویژه بر کمپ‌های کارگری تشکیل شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر عنوان کرد: در همین راستا ابلاغیه و دستورالعمل‌های ارسالی به صنایع مستقر در استان به منظور نظارت و اجرای آن‌ها در سطوح مختلف به صورت ویژه پیگیری می‌شود.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر