شنبه ۰۲ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۷۵۶۷
يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۷

فکرشهر: فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف ۱۱۸ میلیارد و ۵۵۹ میلیون ریال محموله‌های قاچاق از ۴ فروند شناور در مرز دریایی خلیج‌فارس استان بوشهر خبر داد.

به گزارش فکرشهر، سرهنگ یدالله خسروی در گفت وگو با تسنیم، از رصد همه شناور‌ها در مرز دریایی خلیج‌فارس و نوار ساحلی استان بوشهر به‌صورت مستمر و شبانه‌روزی خبر داد و اظهار داشت: مأموران مرزبانی با اشراف اطلاعاتی همه تردد دریایی را زیر نظر دارند و با هرگونه تخلف و ناهنجاری برخورد قاطع می‌شود.

وی تجهیز مرز دریایی و نوار ساحلی به امکانات الکترونیکی و پایش تصویری را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: نظارت الکترونیکی و اپتیکی در دستور کار قرار دارد و برخورد قاطع با قاچاقچیان کالا یکی از وظایف مرزبانی است.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر با اشاره به عملکرد این مجموعه در خرداد ماه سال جاری تاکنون تصریح کرد: در خردادماه سال جاری تاکنون ۴ فروند شناور حامل محموله قاچاق در سواحل استان بوشهر شناسایی و متوقف شده است.

خسروی با بیان اینکه در این عملیات کالا‌های قاچاق به ارزش بیش از ۱۱۸ میلیارد و ۵۵۹ میلیون ریال کشف شد تصریح کرد: از این شناور‌ها انواع لوازم آرایشی، بهداشتی، پتو، پوشاک، لوازم یدکی، لوازم‌التحریر، پارچه، کولر، وسائل ضد فرهنگی و لوازم مختلف خانگی کشف شد.

وی با قدردانی از مشارکت مردم ساحل‌نشین و مرزدار استان بوشهر در نوار ساحلی خلیج فارس تصریح کرد: خدمات به مرزنشینان در ابعاد گوناگون مورد توجه ویژه فرماندهی مرزبانی قرار دارد.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر از برقراری امنیت پایدار در مرز دریایی خلیج فارس و نوار ساحلی استان بوشهر خبر داد و تأکید کرد: استیفای حقوق دولت و مرزنشینان وظیفه اصلی فرماندهی مرزبانی است و در راستا از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شود.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر