شنبه ۰۲ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۷۶۰۵
سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۹

فکرشهر: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر از برپایی نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا‌های اساسی در شهرستان‌های ۱۰ گانه استان خبر داد.

به گزارش فکرشهر از ایرنا، «علی باستین» در کارگروه تنظیم بازار استان بوشهر اظهار کرد: این نمایشگاه‌ها از عید قربان تا عید غدیر و به مدت ۱۰ روز در همه مراکز شهرستان‌های استان برپا می‌شود.

وی افزود: کالا‌های اساسی از جمله گوشت قرمز گرم، مرغ گرم و منجمد، شکر، برنج و یک سری کالا‌های اساسی دیگر از جمله روغن و حبوبات با قیمت دولتی در این نمایشگاه عرضه می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر تصریح کرد: با برنامه ریزی‌های انجام شده و حضور مستمر بازرسان، اجازه فروش کالا‌ها با قیمت خارج از مصوب داده نمی‌شود.

باستین ادامه داد: غرفه‌هایی در این نمایشگاه‌ها تعیین شده تا به شکایات مردمی در صورت وقوع گرانفروشی یا کم فروشی رسیدگی شود.

وی عنوان کرد: نظرسنجی از مخاطبین در نمایشگاه‌هایی که پیش از این اقدام به توزیع کالا‌های اساسی کرده بودند، یک رضایت عمومی نشان می‌دهد هر چند بدون اشکال هم نبوده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر بیان کرد: سعی ما این است که مشکلات ارائه خدمات در این نمایشگاه‌ها به حداقل برسد تا رضایت بیشتر مردم جلب شود.

باستین در بخش دیگری از سخنانش گفت: هر گونه افزایش قیمت کالا و خدمات در استان بوشهر ممنوع است.

وی یادآور شد: نظارت بر عرضه و قیمت کالا و ارائه خدمات به‌صورت مستمر از طریق گشت‌های بازرسی و نظارت در بازار‌های استان انجام می‌شود.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر