يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۷۷۵۲
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۱

فکرشهر: مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از ذبح و قربانی یک‌هزار و ۴۴۰ راس دام سبک و سنگین توسط خیران در استان خبر داد و گفت: مردم خیر و نیکوکار استان بوشهر در عید قربان با ارزش ۱۶ میلیارد تومان در پویش نذر قربانی شرکت کردند.

به گزارش فکرشهر، عباس روشن در گفت وگو با تسنیم، با اشاره به اجرا پویش نذر قربانی و چله خدمت در عید سعید قربان اظهار داشت: این طرح با همکاری دامپزشکی، جهاد کشاورزی، کمیته‌های حمایتی از جمله کمیته امداد و خیرین همزمان با عید قربان برگزار شد.

وی قربانی دام را از جمله برنامه‌های پویش نذر قربانی و چله خدمت دانست و تصریح کرد: در این راستا جایگاه‌های ویژه برای عرضه و قربانی دام در شهرستان‌های مختلف استان بوشهر راه‌اندازی شد.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از ذبح و قربانی یک‌هزار و ۳۹۸ راس دام سبک و ۳۲ دام سنگین توسط خیران در استان خبر داد و گفت در این عرصه گوشت با قربانی یک‌هزار و ۴۴۰ دام به وزن حدود ۳ تن گوشت قرمز در اختیار جامعه هدف از جمله مددجویان و نیازمندان قرار گرفت.

روشن توزیع یک‌هزار و ۳۴۰ کیلوگرم گوشت مرغ را از دیگر برنامه‌های خیرین در روز عید قربان دانست و اضافه کرد: مردم خیر و نیکوکار استان بوشهر در عید قربان با ارزش ۱۶ میلیارد تومان در پویش نذر قربانی شرکت کردند.

وی با قدردانی از خیرین و نیکوکاران در این عرصه ادامه داد: پویش نذر و قربانی دام در روز عید سعید قربان با هدف کمک به معیشت نیازمندان و خانواده‌های مورد حمایت امداد در سطح استان بوشهر به مرحله اجرا گذاشته شد.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر اضافه کرد: همزمان با عید سعید قربان ۱۷۹ پایگاه مرکز نیکوکاری و دفاتر این نهاد در سطح استان بوشهر در پویش نذر و قربانی دام مشارکت کردند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر