سه‌شنبه ۲۶ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۷۸۹۰
چهارشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۱

فکرشهر: مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به وجود ۲۰ هزار رأی اولی دانش‌آموزی در استان بوشهر گفت: انتخابات ریاست جمهوری یک فرصت شایسته است و دانش‌آموزان رأی اولی استان بوشهر در آن مشارکت فعال خواهند داشت.

به گزارش فکرشهر از روابط عمومی، علی موحدی با اشاره به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری در جمعه ۸ تیرماه اظهار داشت: تمام جهان به چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران چشم دوخته‌اند و حضور حداکثری در این عرصه اقتدار نظام را بیش از پیش نمایان می‌کند.

وی با اشاره به تشکیل ستاد انتخابات در آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در این راستا همایش رأی اولی‌ها دانش‌آموزان در ۱۸ منطقه آموزش و پرورش استان بوشهر برگزار شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به تداوم همایش رأی اولی‌ها دانش‌آموزان استان تا چهارشنبه ۶ تیرماه تصریح کرد: این همایش با مشارکت دانش‌آموزان، فرهنگیان و اولیا برگزار می‌شود.

موحدی با اشاره به وجود ۲۰ هزار رأی اولی دانش‌آموزی در استان بوشهر گفت: انتخابات ریاست جمهوری یک فرصت شایسته است و دانش‌آموزان رأی اولی استان بوشهر در آن مشارکت فعال خواهند داشت.

وی از راه‌اندازی پویش‌های مختلف برای حضور حداکثری خانواده فرهنگیان استان بوشهر در انتخابات ۸ تیر ماه خبر داد و بیان کرد: در این راستا ضمن اجرا سرود دانش‌آموزی، تریبون آزاد در محل اجرا همایش رأی اولی‌ها دانش‌آموزان استان ایجاد شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر استفاده از استادان دانشگاه‌ها و صاحب‌نظران در همایش رأی اولی‌ها دانش آموزان استان را از دیگر برنامه‌ها دانست و اضافه کرد: برنامه شور انتخاباتی رأی اولی‌ها دانش‌آموزان و دهه هشتاد در حال اجراست.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر