سه‌شنبه ۲۶ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار سیاست
مطالب بیشتر
فکرشهر: سید حسن نصرالله می‌گوید: امروز فقط سرنوشت جمهوری اسلامی مطرح نیست بلکه با تمام صداقت و صراحت می‌گویم سرنوشت تمام ملت‌ها و مقاومت در منطقه به سرنوشت جمهوری اسلامی ایران بسته شده است...
کد خبر: ۲۰۰۷۹۲۸
پنجشنبه ۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۱

فکرشهر: سید حسن نصرالله می‌گوید: امروز فقط سرنوشت جمهوری اسلامی مطرح نیست بلکه با تمام صداقت و صراحت می‌گویم سرنوشت تمام ملت‌ها و مقاومت در منطقه به سرنوشت جمهوری اسلامی ایران بسته شده است.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، دبیرکل حزب‌الله در آیین گرامیداشت چهلمین روز شهادت رئیسی و همراهانش گفت: دیگر به نیابت از محور مقاومت شهادت رئیس‌جمهور ایران و همراهان را تسلیت می‌گویم. نظام جمهوری اسلامی فقط مسیر و اینده ملت ایران نیست بلکه اینده و مسیر هم ملت‌های منطقه و دژ محکم در مقابل ظالمان، غارتگران و مستکبران است.

وی با بیان اینکه رهبری فرموده تهدید‌ها را باید به فرصت تبدیل کرد، گفت: ما در سال‌های اخیر با حوادث مشابه بزرگ و خطرناک مواجه شدیم، به عنوان مثال حادثه ترور شهیدان مقاومت حاج قاسم سلیمانی، و شهید ابومهدی المهندس، رضوان الله علیهم اشاره کرد که حادثه بزرگ و خسارتی عظیم و در حین حال تهدید بود و این تهدید به فرصت تبدیل شد و این خون‌ها، خیزش، قیام و زندگی دوباره را برای انقلاب، مقاومت، اسلام ناب محمدی، نظام و انقلاب اسلامی ایران و همه جنبش‌های مقاومت منطقه رقم زد.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر