يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۷۹۳۷
جمعه ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۱۵

فکرشهر: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه در سال گذشته جذب اعتبارات ملی این مجموعه نسبت به سال ماقبل آن ۱۳۳ درصد افزایش یافت، گفت: اعتبارات تملک دارایی و سرمایه‌ای اداره کل تبلیغات اسلامی استان ۳۰۰ درصد افزایش یافت.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، حجت‌الاسلام «محمد قادری» ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: راه اسلام ناب محمدی (ص) و ادامه مسیر شهدای گرانقدر در دولت شهید آیت‌الله رئیسی شکل گرفت و امروز مردم با حضور پرشور در انتخابات حماسه دیگر ثبت می‌کنند.

وی با گرامیداشت سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امام راحل گفت: تبلیغات اسلامی خدمات ارزنده‌ای در بخش‌های مختلف جامعه ارائه کرده و علم‌دار گفتمان روزآمد انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه در ۵ سال اخیر یک تحول اساسی و عزم جدی در این نهاد شکل گرفت افزود: در مدت یاد شده یک تحول اساسی در ساختار‌ها و استفاده از نیرو‌های جوان مومن انقلابی ایجاد شد.

قادری با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی پنجه در پنجه دشمن مقابل استکبار ایستاده گفت: امروز دشمنان ایران اسلامی رو به زوال و افول هستند و نابودی آنان نزدیک است.

وی با اشاره به برگزاری رویداد‌های جامعه مجاهد با رویکرد تبیین انتخابات خاطرنشان کرد: در یک سال گذشته پویش زندگی با آیه‌ها که دبیرخانه آن در اداره کل تبلیغات اسلامی مستقر است در ماه مبارک رمضان شکل گرفته و همچنان ادامه دارد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر از رصد، پژوهش و تدوین اسناد مختلف بالادستی فرهنگی در تبلیغات اسلامی استان خبر داد و بیان کرد: در پشتیبانی از جریان مردمی غیر از تهیه اقلام مورد نظر آنان، ستاد و کارگروه که رویداد‌ها و کار‌های مهم فرهنگی در پشتیبانی از اقدامات فرهنگی مردم دنبال می‌کند تشکیل شد.

قادری با بیان اینکه در سال گذشته جذب اعتبارات ملی تبلیغات اسلامی استان بوشهر نسبت به سال ماقبل آن ۱۳۳ درصد افزایش یافت افزود: در این راستا از فرمانداران دولت مردمی ایران قوی در ۱۰ شهرستان استان بوشهر قدردانی می‌شود.

وی از افزایش اعتبارات تملک دارایی و سرمایه‌ای اداره کل تبلیغات اسلامی استان خبر داد و بیان کرد: اعتبارات این مجموعه سال قبل ۳۰۰ درصد نسبت به سال ماقبل آن افزایش یافت که نقش مهمی در طرح‌های مختلف تبلیغات اسلامی استان بوشهر داشته است.

نظرات بینندگان
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
جمعه ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۶
خروجی این همه بودجه فرهنگی بعد از 40 سال انقلاب ببینید حالا 300 درصد افزایش چه خواهد شد این پولها کجا خرج میشه که خروجیش بی حجابی بی بند باری و....
ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر