جمعه ۲۹ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار سیاست
مطالب بیشتر
فکرشهر: درصد مشارکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ اعلام شد...
کد خبر: ۲۰۰۸۰۸۷
شنبه ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۶

فکرشهر: درصد مشارکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ اعلام شد.

به گزارش فکرشهر از شبکه شرق، نتایج نهایی مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و درصد مشارکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳، اعلام شد.

مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳، در سراسر کشور و نمایندگی‌های ایران در کشور‌های مختلف، از ساعت ۸ صبح روز جمعه «۱۵ تیر ۱۴۰۳» آغاز شد و تا ساعت ۲۴ ادامه داشت.

پس از پایان فرآیند اخذ رای مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری، نتایج نهایی مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ اعلام شد.

مرحله دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری، با اعلام وزیر کشور، از ساعت ۸ صبح روز جمعه «۱۵ تیرماه ۱۴۰۳» آغاز شد و در ساعت ۲۴ روز جمعه، به پایان رسید.

شمارش آرا، بلافاصله بعد از اتمام رای‌گیری، آغاز شد و پس از ۶ ساعت و ۴۵ دقیقه، به اتمام رسید و آرای شمارش‌شده و تجمیع‌شده منتشر شد.

پس از پایان شمارش آرا، وزارت کشور اعلام کرد: «مسعود پزشکیان» با بیش از ۱۶ میلیون رای، به عنوان نهمین رئیس‌جمهوری ایران انتخاب شد. همچنین میزان مشارکت در انتخابات دوره چهاردهم ریاست‌جمهوری، ۴۹/۸ درصد بوده است.

«محسن اسلامی» سخنگوی وزارت کشور، نتایج نهایی مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و درصد مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد.

به گفته سخنگوی ستاد انتخابات کشور، در مرحله دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری، ۳۰ میلیون و ۵۳۰ هزار و ۱۵۷ نفر، به پای صندوق‌های رای رفته‌اند.

بر اساس اعلام سخنگوی ستاد انتخابات کشور، این عدد معادل ۴۹.۸ درصد مشارکت افراد واجد شرایط شرکت در انتخابات است.

درصد مشارکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری، ۴۹.۸ درصد بوده است.

درصد مشارکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ اعلام شد/ میزان مشارکت زیر ۵۰ درصد

نظرات بینندگان
ماحورزی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
شنبه ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۶
خدا را شاکرم که دشمن شاد نشدیم با این که بعد از شهادت رئیس جمهور سابق انتخابات انجام شد و شرایط خاص بود و گرمای شدید و دیگر مشکلات
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
دوشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۶
یه جوری نوشتن گرمای شدی
اگر برازجون و بوشهر و اهواز و آبادان و .... بودید چ می‌گفتید از گرما پنجاه درجه
ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر