سه‌شنبه ۲۶ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۸۱۸۹
چهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۵۸

فکرشهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف سه میلیون لیتر گازوئیل قاچاق در جنوب استان خبر داد و گفت: این سوخت‌های قاچاق در انباری نگهداری می‌شد که با تلاش پلیس کشف شد.

به گزارش فکرشهر از پلیس، سردار حیدر سوسنی در جمع خبرنگاران با اشاره به رصد تمام محور‌های مواصلاتی اظهار داشت: مبارزه با قاچاق کالا، سوخت و مواد مخدر در دستور کار پلیس قرار دارد و در این راستا تمام محور‌ها و مکان‌های مشکوک مورد رصد شبانه‌روزی قرار دارد.

رئیس پلیس استان بوشهر از شناسایی انبار و مخزن گازوئیل قاچاق در نخل تقی جنوب استان خبر داد و بیان کرد: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان بوشهر در روند رسیدگی به پرونده قاچاق سوخت در بندر نخل تقی ۳ قاچاقچی را شناسایی و مورد رصد قرار دادند.

وی با بیان اینکه در این راستا از ۳ انبار مورد نظر بازدید شد و مورد بررسی قرار گرفت خاطرنشان کرد: برابر اسناد کشف شده از محل انبار‌های نگهداری گازوئیل مشخص شد ۳ میلیون لیتر گازوئیل قاچاق به انبار وارد و برای انتقال به یکی از استان‌های جنوبی خارج شده است.

سردار سوسنی با اشاره به اشراف مأموران به قوانین و مقررات گفت: پس از اقرار متهم، پرونده با ارزش ۹۰۰ میلیارد ریال به همراه متهم به مرجع رسیدگی کننده ارسال و متهم با قرار ۳ هزار میلیارد ریال روانه زندان شد.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر