پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۷۵۰۳۵
چهارشنبه ۰۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶

فکرشهر: مدیرعامل انجمن خیریه بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) دیلم استان‌ بوشهر گفت: خیران نیک اندیش بخش سلامت یک میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال به بیمارستان این شهرستان کمک کردند.

به گزارش فکرشهر، عبدالحسین ناصری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با رایزنی صورت گرفته یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال توسط نیکوکار "حاج مصطفی حق شناس" به حساب این انجمن واریز شد و پس از هماهنگی با مدیریت  بیمارستان با توجه به نیازسنجی و اولویت‌بندی انجام گرفته اقدام به خرید اقلام مورد نیاز این مرکز درمانی شد.

وی اظهارداشت: لوله خرطومی دستگاه ونتیلاتور، فشارسنج، ملزومات دستگاه سونوگرافی و نوار قلب، ۲ ست دستگاه اتو افتال،  یک دستگاه پالس اکسی متر از عمده اقلام خریداری شده باتوجه به نیاز بیمارستان است که نقشی مهم در افزایش سطح کیفی خدمات درمانی ایفا خواهد کرد.

مدیرعامل انجمن خیریه بیمارستان دیلم با تقدیر و تشکر از همه خیران که همواره با دستان پرمهر خود یاری رسان بخش درمان بوده اند، گفت: خانواده مرحوم حاج ماندنی صادقی نژاد نیز ۷۰۰ میلیون ریال و ورثه مرحوم حاج مصطفی کازرونی ۵۰ میلیون ریال به حساب این انجمن واریز کردند که برای مقابله با کرونا هزینه شد.

شهرستان دیلم در شمالی ترین نقطه استان بوشهر قرار دارد.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر